Başkan Özcan’a Doğum Günü Sürprizi

admin

Keşan Belediyesi personeli, Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ın 57. yaş günü dolayısıyla 16 Ağustos 2013 Cuma günü sürpriz bir doğum günü partisi hazırladı.

ozcan5

ozcan1 ozcan2 ozcan3 ozcan4  ozcan6

 

Keşan Belediye Başkanı Op. Dr. Mehmet Özcan’ın, 57. yaş günü için Belediye  Meclis Salonu’nda saat 12.15 sıralarında bir araya gelen; daire müdürleri, başkan yardımcıları, belediye meclisi üyeleri, belediye personeli,  Mehmet Özcan’ı habersiz bir şekilde  belediyeye davet ederek,  Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a sürpriz yaparak doğum günü kutlaması gerçekleştirdiler.

ozcan7

      İYİ Kİ DOĞDUN BAŞKAN

Özcan, Eşi  Şengül Özcan, Oğlu Recep Özcan ile birlikte salona girmesiyle karşısında personelini görünce duygulu anlar yaşadı. Özcan, personelin alkışı ve “iyi ki doğdun, nice yıllara  Başkanı ” sözleri ve sevgi gösterileri    arasında 57. yaşını kutladı.

Personelin yaptığı sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen, duygulanan ve personeli tarafından doğum günü tebrik edilen Belediye Başkanı Mehmet Özcan,  “Çalışma arkadaşlarıma bu güzel jestlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Özellikle böyle bir günde beni yalnız bırakmayan sevgili eşime de ayrıca teşekkür ediyorum. İnsanoğluyuz, doğuyor, büyüyor ve yaşlanıyoruz. Bugün itibarı ile 57 yaşına girdim. Yaptığınız ince davranış beni çok şaşırttı. Herkese teşekkür ediyorum.” dedi.
Ardından doğum günü pastasının mumlarını üfleyen Başkan Özcan, Eşi Şengül hanıma  pasta sundu  ,daha sonra belediye personeli ile sohbet etti.

 

     EDİRNE AJANS SAHİPLERİ Özcan’ın Doğum Gününü Kutladı

 ozcan8

Belediye Başkanı Özcan’ın  doğum günü kutlama partisine Edirne Ajans Medya Gurubu Sahipleri Necmi Engin, Hakan Akkan ile  Edirne Ajans Haber Müdürü  Fikri Yalın da katılarak Özcan’ın doğum gününü kutlayıp, Çalışmalarında başarılar dilediler.

haber33

 

 30 total views,  2 views today

Next Post

Türkiye’nin Tek Kapısız Belediye Başkanı İpsala Belediye Başkanı “Mehmet KARAGÖZ”

Türkiye’de makamının girişinde kapısı olmayan, randevusuz, sekreter trafiğine takılmadan, hatta kapısı olmadığı için kapısını tıklamadan içeri girip, halkın sorunlarını iletmek için en rahat ulaştığı tek Belediye Başkanı özelliğine sahip olan Mütevazi bir Başkan; “Mehmet Karagöz”   İki Dönemdir İpsala Belediye Başkanlığını yürüten ve İpsala’da kalıcı hizmetlere imza atan Belediye Başkanı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp