Başkan Sedefçi’den Anlamlı Ziyaret

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.
Yeni yönetimini oluşturan Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Belediye olarak yaptığımız tüm çalışmalarda engellilerimizin önceliğini göz önünde bulundurmaya çalışmaktayız. Yeni yaptığımız tüm asfaltlama çalışmalarında hem görme engelli hem de bedensel engelli vatandaşlarımız için yol çizgilerimizi, kaldırımlarımızı daha uygun hale getirdik” dedi.
Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dilek Kaynak, Başkan Yardımcısı Elif Yoleri Kaya, Genel Sekreter Nuri İbibik, Sayman İsmail Yavuz Satıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Gençler’in hazır bulunduğu ziyarette, dernek üyeleri Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile sohbet etti.
Başkan Hamdi Sedefçi’ye şikâyet ve önerilerini dile getiren Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği üyeleri, Başkan Sedefçi’nin ziyaretinden dolayı çok memnun olduklarını ifade ettiler.
Edirne Bedensel Engellileri Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Dilek Kaynak, dernek olarak projelerinden bahsederek, dernek olarak projesini hazırladıkları Yaşam Merkezi için Başkan Hamdi Sedefçi’den destek istedi. Engelli gençlerin spor yapabilmeleri, engelli çocukların da özgürce parkta oynayabilecekleri oyun parkları isteklerinden bahseden Kaynak, “Bugüne kadar engelli bireyler olarak bizler hep arka planda bırakıldık. Ancak sizin bizi ziyaret etmeniz, bizlerin sorunlarını ve projelerini canı gönülden dinlemeniz bizi çok mutlu etti” dedi.
Ziyaret sonunda Dernek üyeleri ve Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi hatıra fotoğrafı çektirdi.

 248 total views,  2 views today

Next Post

Bimeks Sonunda Avrupa Sınırına Dayandı

Elektronik eşya, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan Bimeks, Türkiye genelindeki 66’ıncı mağazasını Türkiye’nin Avrupa’daki sınır kapısı olan Edirne’de, büyük bir ilgiyle açtı. Açılışın sabah erken saatlerde olmasına rağmen Edirneliler, Bimeks’ten alışveriş yapabilmek için adeta sıraya girdi. Kasım ayı ile birlikte mağaza açılışlarına hız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp