Özlenen Tablo..! Sedefçi, Ticaret Borsasını Ziyaret etti

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi; Edirne Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini ziyaret etti.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ramis Özgen’i ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ferudun Çatalçekiç ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Efgan Döşlüoğlu karşıladı.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ile ETB Başkanı Özay ÖZTÜRK’ün ziyaret esnasındaki samimi diyalogları, Uzun yıllardır Edirne Belediyesi ve Ticaret Borsası arasındaki soğuk rüzgarlar estiren havayı adeta yıkıp geçti. Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin; “… Edirne Ticaret Borsası’nın değerli Başkanı Sevgili Kardeşimiz Özay ÖZTÜRK ve  yönetimiyle birlikte hareket edip EDİRNE için kol kola girip çalışacağız” sözleri ise adeta düşman çatlattı.

h3

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ziyareti esnasında yaptığı konuşmada; “Öncelikle yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyorum. Barış ve kardeşliğin ön planda tutulduğu, kavga ve gürültüden uzak bir çalışma içerisinde olmayı ve kentimizin önemli kurumlarından olan Edirne Ticaret Borsası ile ortak projelere imza atmaktan, büyük mutluluk duyacağız. Sizlerle kol kola girerek, Edirne’mizi daha güzel günlere ulaştıracağımıza inanıyorum.” dedi.

 

h1

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin bu nazik ziyaretinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Borsa Başkanı Özay Öztürk, Başkan Sedefçi’ye içersinde bulunduğumuz hasat sezonu hakkında çeşitli bilgiler verdi ve Edirne için yapılabilecek ortak projelere her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

h2

 

Öztürk, “Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi ve Pankobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Ramis Özgen’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve ziyaretleri anısına; Edirne toprağından yapılan Unesco mirası Selimiye camii motifli seramik tabak hediye etti.

 53 total views,  5 views today

Next Post

MAKEDON KULESİ'NİN YANINDAKİ TRAFO YIKILDI

– EDİRNE TARİHİNDE ÖNEMLİ YERİ OLAN MAKEDON KULESİ’NİN ÇEVRESİNİN AÇILMASI İÇİN, YANINDA BULUNAN ELEKTRİK TRAFOSUNUN YIKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi ve TREDAŞ’ın ortak çalışması kapsamında, Edirne tarihinde önemli yeri olan Makedon Kulesi’nin çevresinin açılması için, yanında bulunan elektrik trafosunun yıkımı gerçekleştirildi.  Makedon Kulesi olarak anılan yerde, Roma döneminden kalan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp