Baştuğ veda töreni ile Edirne’den ayrıldı

admin

Son kararname ile Mersin’e tayin edilen eski Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ Edirne Emniyet Müdürlüğünde düzenlenen törenle mesai arkadaşlarına veda etti.

RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (1)

 

 

 

 

 

 

 

Tayininin belli olmasından sonra Edirne’de demokratik kitle  örgütlerine  veda ziyareti yapan  Baştuğ son olarak  Emniyet Strateji Daire  Başkanlığı ve Teftiş kurulu Başkanlığı ardından Edirne Emniyet Müdürlüğü görevine atandı. Görevi süresince birlikte çalıştığı personeli ile vedalaşarak Mersinde görevine başlamak üzere Edirne’den ayrıldı.12.02 2014 tarihinde müşterek kararname ile Edirne İl Emniyet müdürlüğüne atanan Baştuğ o günden bu yana başarı ile Emniyet Müdürlüğü görevini sürdürdü.

RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (4)

 

 

 

 

 

 

 

Mesleği dışında resim yapmaya karşı merakı olan Baştuğ’un Edirne’den ayrılması kendisini sevenlerce üzüntü ile karşılandı. Veda töreninde duygulanan Baştuğ. yaptığı açıklamalarda Edirne ve Edirnelilere sevgisinin eksilmeyeceğini, bu tarihi kenti çok sevdiğini burada kaldığı süre zarfında her zaman halkla diyalog içinde olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Baştuğ bir süre önce Emniyet Genel Müdürlüğünde merkeze alınan Mersin Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Bahar’dan törenle görevini devraldı.

RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (5)

 

 

 

RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (2)

 

 

 

 

 

 

 

RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (3)

 

 


RAHMİ BAŞTUĞ VEDALAŞTI (6)

 174 total views,  2 views today

Next Post

Kendileri eski kulübü yeni

EDİRNE TEKVANDO SPORUNDA YENİ BİR DEĞER Edirne’de herkes için spor” parolası ile yola çıkan “ Trakya Akademi Spor Kulübü, Tamamı uzun yıllar Tekvando’da sporcu ve yardımcı yönetici olarak hizmet veren kişiler tarafından kuruldu.                     Kulüp Başkanı Murat Tertibim kulübün çalışmaları hakkında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp