BAŞTUĞ’dan ETSO’ya veda ziyareti

admin

İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ, Edirne İli’nde görev süresini tamamlamasından dolayı, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt’a veda ziyaretinde bulundu.

BAŞTUĞ'dan ETSO'ya veda ziyareti (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de görev yaptığı sürece en iyi şekilde hizmet vermeye gayret göstererek, hem Edirne’yi ve Edirne halkını sevdiğini, hem de kendisine duyulan sevgiyi hissettiğini belirten Edirne İl Emniyet Müdürü Baştuğ, “Görev sürem boyunca hizmetimi layıkı ile yerine getirmeye gayret gösterdim. Şimdi Mersin’e atanmam dolayısı ile bu güzel şehirden ayrılıyorum. Sizlerle her daim güzel anımsayacağım verimli bir çalışma dönemi geçirdim.” dedi.

BAŞTUĞ'dan ETSO'ya veda ziyareti (1)

 

 

 

 

 

 

 

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, birlik, beraberlik ve uyum içinde başarılı bir dönem geçirdiklerini belirterek, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve şahsı adına İl Emniyet Müdürü Baştuğ’a teşekkür etti ve yeni atandığı görevinde başarılarının devamını diledi.

Zıpkınkurt , ziyaret sonunda Edirne İl Emniyet Müdürü Dr. Rahmi Baştuğ’a ziyareti anısına Edirnekari tablosu takdim etti.

 

 

 

 18 total views,  2 views today

Next Post

SODAM projesine devam

Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Aile Danışmanlık Birimi Sosyal Dayanışma Merkezi tarafından hazırlanan SODAM projesi kapsamında kursiyerlere eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.                     Proje kapsamında meslek edinmek için eğitim alan kursiyerler, aynı zamanda günlük hayatlarını kolaylaştıracak, hayata güvenle bakmalarını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp