Batı Trakya’dan gelerek Kırkpınar alanında stant açtı

admin

Batı Trakya’dan gelerek Kırkpınar alanında stant açtı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl 655. Si düzenlenen Kırkpınar etkinliklerine gelerek alanda stant açarak ürünlerini sergileyen Batı Trakyalı İskeçe, Gümilcineli stant yetkilisi satışa sunulan ürünlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ İskeçe’den geliyoruz oradaki kurslarda görev yapan öğretmenlerin öğrencileri tarafından yapılan el emeği göz nuru olan el sanatları Kırkpınar alanında stantta sergileniyor.

Batı Trakya’dan gelerek Kırkpınar alanında stant açtı (2)

 

 

 

 

 

 

 

Sergide Çavdar sapı çalışmaları, boyama çalışmaları çantanın yanı sıra şapka dikiş olarak ise sandalye minderleri ve yelekler, tülbent ve yastık kılıfları papyon, çiniden magnetler, anahtarlıklar ve benzeri ürünler makul fiyatlarla   satışa  sunuluyor. Biz Kırkpınar’da sesimizi duyurmak için buradayız” dedi.

Batı Trakya’dan gelerek Kırkpınar alanında stant açtı (3)

 73 total views,  2 views today

Next Post

İlimizin 23. polis şehidini Keşan’da toprağa veriyoruz

            Diyarbakır İli Ergani İlçesinde teröristlerle girilen çatışma sırasında şehit düşen Keşan ilçesinden Özel Harekât Polis Memuru 46 yaşındaki Evli üç çocuk babası Ahmet Can, bugün Keşan Ahmet Hersekzade camisinde düzenlenecek cenaze töreniyle toprağa verilecek. İlimizde 187. şehidimiz olan Ahmet Can acı günleri yaşadığımız bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp