Bayan Erdoğan’dan Vali Şahin’e tebrik

admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’i bir süre önce başlattığı şeker ve tuz azaltma çalışmaları nedeniyle tebrik ve teşekkürlerini iletti.

emine erdoğan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Valilik makamında bir basın toplantısı düzenleyen Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, yaptığı açıklamada İl Hıfzıssıhha’nın aldığı kararlar gereği uygulamaya konulan şeker ve tuzun azaltılması, kahvehane ve lokantalarda bulaşık makinesi zorunluluğu uygulamasın başlatılmasından dolayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan tarafından tebrik edildiğini söyledi.

Vali Dursun Ali Şahin gazetecilerin sorusu üzerine yaptığı açıklamada “ Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri özel kalem müdürleri aracılığı ile teşekkürlerini ilettiler, bizde bir rapor halinde bu çalışmalarımızı göndereceğiz.  Sadece tuz ve şeker değil aynı zamanda berberlerde de aldığımız bir önlem var. Berberlere steril aletler bulundurma zorunluluğu getirdik. Bir kişi tıraş olduğu zaman o malzemeler bu steril aletlerde 15 dakika tutularak hijyen sağlanacak.  Şu anda ekiplerimiz denetimlere başladı. Bulaşık makinelerinin konulması için ay sonuna kadar müsaade ettik, sadece kahvehaneler değil lokantalarda bu uygulamaya başlayacak.  Bu konuda yurt genelinde epey bir tebrik aldık. Sayın Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendinin tebrik etmesi bizi ayrıca onurlandırdı” dedi.

Vali Şahin, basın toplantısında Hıdırlık Tabya ve Sinegog’un restorasyonu, Solotürk ekibinin yapacağı gösteri ve bazı konularda açıklamalarda bulundu.

dursun-ali-sahin

 15 total views,  2 views today

Next Post

Devlet yurttaşlarına ayrımcılık yapamaz

Eğitim İş  Genel Mali Sekreteri Nazım Kırcı yaptığı açıklamada, Tayyip   Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde, Edirne’nin Keşan ilçesine yeni İmam Hatip Lisesi isteyen kızı telefonla arayıp 700 kişilik okul sözü vermişti. Bu sözün üzerine hali hazırda 144 öğrencili Hersekzade Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne sahip Keşan’a yeni bir imam hatip lisesi yapılması için […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp