Bayramda sadece OLİN Edirne var

admin

Bayram haftasına girdiğimiz şu günlerde, bizleri yine sporda Olin Edirne ile dolu bir hafta daha bekliyor. Beko Basketbol ligindeki temsilcimiz Olin Edirne Basket, sezonun 3. maçında 27 Ekim 2012 Cumartesi günü saat 17.00’de lig sonuncusu Hacettepe Üniversitesi ile Mimar Sinan’da karşılaşacak.

Potanın Perileri 4 Kasım’da yine Edirne’de

Geçtiğimiz haftanın süper sonuçla galibiyet alan tek takı olan Potanın Perileri, lige bir hafta ara verdikten sonra 04- Kasım- 2012 Pazar günü saat 13.00’te  Mimar Sinan’da, ligte henüz galibiyeti olmayan Sakaryasporu konuk edecek.

Edirnespor GK’da Bayram tatilinde

BAL ligi 11. grup lideri Edirnespor Gençlik Kulübü, bu haftayı bayram tatili ile geçirecek ikinci kulübümüz olacak. Edirnespor GK’da tıpkı potanın perileri Edirnespor gibi 04 Kasım 2012 Pazar günü saat 13.30’da grubun 5 puanla 9. sırasındaki Çerkezköy spor ile karşılaşacak. Müsabaka 25 Kasım stadında oynanacak.

 275 total views,  2 views today

Next Post

NİCE BAYRAMLARA

Gelenek haline gelmiş klişeleşmiş sözcüklerdir bayram günlerini ifade eden yıllardır kullanılan kelimeler. Bayramınız mübarek olsun, iyi bayramlar, nice bayramlara erişin sözcüklerini kullanarak bu mübarek bayramı kutlarız. Aslında bu sözcüklerin ortak amacı bayramın ve sonraki günlerin huzur içinde geçme dileklerimizi  sunma olarak özetleyebiliriz. Dini bayram günleri ayrı kalan  ailelerin böyle mutlu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp