BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN..!

admin

İslam aleminin en kutsal günleri  Ramazan ve Kurban Bayramının kutlandığı günlerdir. Mübarek Ramazan Bayramının Edirne halkına, ülkemize ve İslam alemine huzur ve mutluluk getirmesini diler, Edirne Ajans Medya Grubu olarak Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlarız.
BAYRAM-kutlama

Edirne’de Bayram namazı  28 Temmuz Pazartesi günü 06:48’de kılınacak. 30 Temmuz 2014 Çarşamba günü sona erecek olan Bayram tatili boyunca Edirne’de il genelinde hava güneşli olacak. Yağmur beklenmiyor. Bayram tatili boyunca Edirne Belediyesi’nin işletmiş olduğu Park yerleri  ücretsiz olacak. Yine her yıl olduğu gibi bu yıl da  Bayramın 1. günü vatandaşlar mezarlık ziyaretine Edirne Belediyesi tarafından ücretsiz olarak taşınacak.

HATIRLATMA:

112 ACİL (AMBULANS)

155 POLİS İMDAT

 

 211 total views,  2 views today

Next Post

Bayramda Değişmez Manzara

Bir defa daha Mübarek Ramazan Bayramını kutladık. Bazılarımız yakınları ile bir arada olma imkânı sağladı. Ailecek bayramlaştı, hasret giderdi. Çocukları, torunları ile bayramın tadını çıkardı. Bazı aileler ise bu birliktelikten mahrum olarak bayramı buruk ve hüzünle kutladı. Yakınları ile bayramlaşma kucaklaşma yerine komşuları ile bu mutlu anları paylaştı. Bayramlar dargınlıkların […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp