Baznak Ailesinin Acı Günü

admin

Edirne’nin tanınmış isimlerinden Kadın Doğum Uzmanı, Op. Dr. Özcan Baznak (83), yaşamını yitirdi. Edirne’nin sevilen doktorlarından, bölgedeki binlerce çocuğun doğumunu gerçekleştiren, 7’den 70’e herkesin tanıdığı Op.Dr. Özcan Baznak için Eski Cami’de cenaze töreni düzenlendi.

Törene İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Eski Milletvekillerden Nejat Gencan, Şemsettin Emir, İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Selçuk Çakır ve Ertuğrul Tanrıkulu, Edirne Ticaret Borsası Eski Başkanı Mustafa Yardımcı, EDSİAD Başkanı İsmet Açıkgöz, AK Parti Edirne Merkez İlçe Eski Başkanı İsmail Arda, Edirne SSK Hastanesi Eski Başhekimi Opt. Dr. İbrahim Karamanoğlu, Emekli Tümgeneral ve yazar Ali İhsan Gürcihan, Türk Sağlık-Sen Edirne Şube Başkanı Alim Kanpolat, CHP Edirne Eski İl Başkanı Ecz. Şükrü Ciravoğlu, Özel Trakya Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Bülent Halil Havza, Özel Trakya Hastanesi Yöneticileri, Doktor ve Çalışanları, Sağlık Çalışanları, Baznak ailesinin eş dost ve yakınları katıldı. Baznak’ın ailesi taziyeleri kabul etti.


Sağlık alanında yaptığı hizmetlerle Edirne’ye büyük katkılar sağlamış Sosyal Sigortalar Kurumu(SSK) Edirne Hastanesi emekli Başhekimi, kadın doğum uzmanı Doktor Özcan Baznak’ın vefatını duyan Edirneliler ve yakınları Merhum Baznak’a son görevini yerine getirmek için Eski Camii’de düzenlenen cenaze töreninde yerini aldı. Kılınan Cenaze namazından sonra Özcan Baznak’ın cenazesi Buçuktepe mezarlığına defnedildi. Edirne Ajans Ailesi olarak Özcan Baznak’a Allah’tan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

 1,415 total views,  2 views today

Next Post

EDİRNE’NİN EN DİNAMİK KOLEJİ RESMEN AÇILDI

Edirne’ye yapılan eğitim yatırımlarından biri olan ve 2019-2020 eğitim-öğretim yılında hizmet vermeye başlayan Edirne Dinamik Koleji düzenlenen törenle resmen açıldı. Edirne’nin merkezinde atıl halde bulunan ve Eski Gazoz fabrikası adıyla bilinen binayı baştan sona modern bir hale getirerek Edirne’ye kazandıran Dinamik Koleji yöneticileri kamuoyunun büyük takdirini topladı. Özel Okul sektörüne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp