BAZNAK “Hayali Olmayan Başarlı Olamaz”

admin

Radyo Su’da canlı olarak yayınlanan “Edirne Gündemi” programına katılan Hayat Hastanesi Mesul Müdürü, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Dr.Özcan Baznak yaşamından kesitler sundu. Hayatta başarıların sırlarını dile getirdi.
Haber Müdürümüz Fikri Yalın’ın yönettiği programda konuşan Baznak, “Benim özellikle önem verdiğim bir konuyu burada açıklamak isterim. İnsanlar hayalleri oranında başarılı olurlar. Daha okul sıralarımdan başlayıp yapmak istediklerimi hayallerimle kurguladım. Gerek SSK Başhekimliği dönemimdeki çalışmalarım gerekse Sosyal faaliyetlerimde Avrupa kent yönetimi sırasında bana hayallerim yol gösterici olmuştur.
Ankara Ayağı Sağlanmadan İşler Yürümüyor
Bugün Edirne için de gerçekleş-mesini arzuladığım hayallerim de var. Edirne’ye yapılacak hizmetler kentimizin modern bir kent haline gelmesi, sadece mahalli idarelerin gayreti ile gerçekleşmez. Mahalli idareler Ankara destekli olmadığı zaman yeterli olmuyor. Edirne’de bunun eksikliğini görüyoruz. Ben bunu defalarca dile getirdim. Edirne’ye yapılacak hizmetlerde bu kentte bulunan herkes el ele vermeli.
Kentimizde turizmin gelişmesi halkımızın refah düzeyini yükseltecek bundan tüm halkımız mutlu olacaktır. Kırkpınar Alanından yeterince faydalanamıyoruz. Tarihi doku olarak Edirne en zengin bir il bundan yararlanmalıyız. Tüm demokratik kurumlar ve siyasi partiler bu konuda el ele vermeli. Bunun Ankara ayağını harekete geçirmelidir” dediDSC_0311

 54 total views,  2 views today

Next Post

“El Sanatlarımız Bulgaristan’da Sergilendi”

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Bulgaristan Burgaz şehrinde düzenlenen turizm fuarına katıldı. Edirne ESOB tarafından yapılan yazılı açıklamada, Edirne Kültürünü El Sanatlarını Tanıtma Derneği sanatçılarının ürünleri ile katıldıkları fuarda Edirne el sanatlarının tanıtımına katkı sağladığı belirtildi. Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Edirne ESOB olarak Bulgaristan Burgaz şehrinde düzenlenen […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp