Bbg Ali Ve Var Mısın Arif’in Edirne Turu

admin

Yeni çıkardığı aracın tanıtımını yapmak için Türkiye’yi karış karış gezen özel bir otomobil firması, Edirne’de de tanıtımlarda bulundu. Sunuculuğunu, Biri Bizi Gözetliyor isimli yarışma programıyla tanınan Ali Tınaz’ın yaptığı özel tanıtım kampanyasına konuk olarak da oyuncu Ümit Erdim katıldı.
Tanıtım turu kapsamında bugün Edirne’ye gelen ekip, kentin tarihi ve turistik mekânlarının tanıtıldığı bir çekim yaptıktan sonra öğle yemeği molası verdi. Edirne’nin meşhur tava ciğerini yeme fırsatı bulan tanıtım ekibi, daha sonra badem ezmesi ve kallavinin tadına baktı.
Edirne’yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Koruma Derneği Başkanı Bahri Dinar’ın yanı sıra dernek üyeleri Kemal İmrak ve Arif Meriç’in de eşlik ettiği çekimlerde zaman zaman eğlenceli dakikalar yaşandı.

 209 total views,  2 views today

Next Post

Baro Başkanı Yıldırım’ın İade-İ Ziyaretleri Sürüyor

Edirne Barosu Başkanı Avukat Özgür Yıldırım, meslektaşı olan Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Avukat Müjdat Kahve’ye iade-i ziyarette bulundu. Edirne Barosu Yönetim Kurulu Üyelerinden Avukat Gökhan Karakoç, Avukat Barış Ateş ve Avukat Koray Uymaz’ın da yer aldığı ziyarette konuşan Özgür Yıldırım, “Terörle kucaklaşmayan her partiyle eşit mesafedeyiz” dedi. AKP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp