Bedesten’de yeni bir işyeri hizmete açıldı

admin

BEDESTENDE YENİ İŞYERİ (1)

 

 

 

 

 

 

Tarihi Bedesten çarşısında Koty Organiz  Kozmatik ürünlerinin pazarlandığı bir işyeri açıldı. Yeni işyeri sahibi  Muhammet Akgün yaptığı açıklamada işyerimiOrganiz Kozmatik olarak Bedesten çarşısında açtım işyerimi açmamın en büyük nedeni ise burasının tarihi bir doku olmasıdır. Burada tarihi  bir ortamın bulunması ürünlerimiz organik  ve sertifikaladır.

BEDESTENDE YENİ İŞYERİ (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bu tür ürünlere en uygun yer benim için Bedesten çarşısıydı. Burası huzurlu tahi bir dokuya sahip. Mağazamızda  ürünleri  rahatlıkla inceleyebileceği bir ortam hazırladım sattığımız ürünler insan sağlığına  insan vücuduna ve insan ruhuna çok faydalı ürünlerdir. Ürünlerimizin  organiktir insan vücuduna zararlı hiçbir ürün bulunmamaktadır. Bunların Almanya Danimarka’da İngiltere’de  yetiştirilmesinden paketlenmesine kadar insan sağlığına odaklı olması nedeniyle sadece Edirne’de değil  Türkiye’de ilk kez başlattığı işyerim için Edirne’yi seçtim. Edirne’deki erkek ve bayanların özellikle bayanların Bu konuda duyarlı olduklarına kendileri ve çocukları için organik ürün kullanmaktan yana  olması nedeniyle böyle bir işyeri açtım. Dükkanıma gelindiğinde bu iş dalında bulamadığınız bir şey yok” dedi.

BEDESTENDE YENİ İŞYERİ (2)

 

 106 total views,  2 views today

Next Post

Bu günlerde haberler sahil boylarından

            Deniz sezonu geldiğinde imkanları olanlar sahillerde denizin tadını çıkarıyor. Yazlıklarında vücutlarını kızartıyorlar. Özellikle basın mensubu olanlar  oralarda da boş durmuyor. Sahil boylarında görebildikleri en küçük olayları ayrıntıları Edirne’ye gazetelerine veya fecaabook  sayfalarına  haber olarak iletiyor. Diyebilirim ki, tatil  sahillerimiz bu aylarda haber konusunda oldukça zenginleşiyor adeta haberin merkezi haline […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp