Beeldiye Başkanı Recep Gürkan’ın Kurban Bayramı Mesajı

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kurban Bayramı mesajında, Edirne Halkı’nın huzurlu bir bayram geçirebilmesi için, Belediye ekiplerinin 24 saat halkımızın hizmetinde olacağını belirtti.

recep gürkan

Belediye Başkanı Recep Gürkan Kurban Bayramı mesajında, “Halkımızın daha rahat ve huzurlu bayram geçirebilmesi için Belediyemiz nöbetçi ekipler oluşturuldu. 4 gün sürecek Kurban Bayramı’nda vatandaşlarımız, su ve kanalizasyon, temizlik işleri ile ilgili şikâyetlerini Belediyemizin 2139140 ya da ALO 153 numaralı telefonlarına iletebilirler.

Belediyemize ait Sağlık İşleri Müdürlüğü ambulansı ve Zabıta Müdürlüğümüz 24 saat nöbetçi ekiplerini hazır bulundurulacak. Ve hava şartlarına göre herhangi bir yağış durumunda, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’nce oluşturulan yol ekibi hazır halde bekletilecek.

Ayrıca, bayram namazı sonrası mezarlık ziyareti yapmak isteyen vatandaşlarımız için ücretsiz otobüs servislerimiz olacak ve Kurban Bayramı’nın 1.ve 2.günü (4-5 Ekim 2014) araç park yerlerinden, vatandaşlarımız ücretsiz yararlanabilecekler.” dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, bayramların kırgınlıkların, küslüklerin unutulup, sevgi ve barış adımlarını atmak adına güzel bir vesile olduğunu ifade ederek; “Silah seslerin sustuğu, gelecek kuşaklara güzel bir dünya bırakabilmek adına barış tohumlarının atıldığı bir bayram dileği ile tüm halkımızın ve Müslüman aleminin bayramını kutluyorum.” dedi.

 14 total views,  2 views today

Next Post

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

03 Ekim Cuma Günü Başlayan Kurban Bayramı tatili  08 Ekim Çarşamba günü sona erecek. Edirnelilerin daha rahat ve huzurlu bayram geçirebilmesi için Edirne Belediyesince nöbetçi ekipler oluşturuldu. 4 gün sürecek Kurban Bayramı’nda vatandaşlarımız, su ve kanalizasyon, temizlik işleri ile ilgili şikâyetlerini Belediyenin 2139140 ya da ALO 153 numaralı telefonlarına iletebilirler. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp