Beklenen Değişim ve Dönüşüme 10 Gün Kaldı

admin

ahmet günşen (3)AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 18 Mart 2014 Salı günü Çanakkale Zaferi 99. Yıldönümü ve Şehitlerini Anma Programı’na katıldı, Sanayi Sitesi’nde bulunan esnafı ziyaret etti ve Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Çocuk Hematoloji Servisi’nin açılışına katıldıktan sonra Kredi ve Yurtlar Kurumu Selimiye Öğrenci Yurdu’nda öğrencilerle birlikte yemek yedi.

 

‘Edirne, Trakya ve Balkanların örnek kenti olmalı’

Edirne’nin sorunlarını bildiğini ve bu sorunları çözmek için göreve hazır olduğunu belirten Günşen, “Edirne’de yaşayan, Edirneli bir Cumhuriyet aydını ve bir bilim insanı olarak Edirne’nin sorunlarını ve bu sorunların nasıl çözüleceğini iyi biliyorum. Ben ve uzman arkadaşlarım uzun zamandır bu konuda çok çalışıyoruz. Beklediğimiz değişim ve dönüşüme 10 gün kaldı. Edirne ile ilgili kararları Edirne’de yaşayanlarla birlikte alacağım. Edirne, yerel yönetimi, merkezi hükümeti ve özel sektör yatırımları ile yepyeni projelerin hayata geçeceği Türkiye’nin çağdaş kenti olmalı. Edirne, Trakya’nın ve Balkanların örnek kenti olmalı ve var olan zenginliklerini tüm Edirnelilere sunmalı” dedi.

ahmet günşen (1)ahmet günşen (5)

Her Ay 15 Gencimiz Avrupa’da

Gençlere önem veren bir belediyecilik anlayışıyla çok çalışacaklarını ve gençlerin yanında olacaklarını söyleyen Prof. Dr. Günşen, “Gençlerimiz, geleceğimizdir. Gençlerimizi göz ardı ederek ilerleme kaydetmemiz mümkün değildir. Bu düşünce ile hareket ederek gençlerimizle el ele vereceğiz. Günümüz dünyasında gençler, farklı ülkelere açılarak yeni bilgiler öğrenmektedir. Biz de her ay on beş gencimizi Avrupa’nın değişik başkentlerine göndereceğiz. Edirne’nin gönüllü kültür elçileri olacak bu gençler edinecekleri tecrübeleri bizlerle paylaşarak şehrimizin geleceğine büyük katkı sağlayacaktır” ifadelerini kullandı.ahmet günşen (2) ahmet günşen (3) ahmet günşen (4) ahmet günşen (5)

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

Başbakan Selimiye meydanında coşkulu bir kalabalığa hitap etti

Selimiye Meydanını dolduran 15 bine aşkın coşkulu kalabalığa hitap eden başbakan Recep Tayyip Erdoğan muhalefet partilerine yüklendi. CHP, MHP ve Pensilvanya’nın kendilerine karşı komplo kurduğunu belirtti. Edirne’nin istenilen gelişmeyi sağlayamadığını belirten Erdoğan Ahmet Günşen’in Edirne’nin sorunlarını çözeceğini söyledi. Başbakan’ın Selimiye Mitinginde ilk olarak İlçe ve Belde Belediye Başkan adayları tanıtımı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp