Beklenen Haber geldi.! Çiğdem Gegeoğlu görevinden İstifa etti

admin

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu’nun bugün akşam saatlerinde görevinden istifa ettiğini açıkladı. Gegeoğlu’nun Uzun süredir milletvekilliği için altyapı çalışmalarını yaptığı, CHP seçmenleriyle sürekli irtibat halinde olduğu, parti tabanının büyük desteğini aldığı gündemde konuşulan konular arasında yer alıyordu. CHP İL Kadın Kolları Başkanlık görevini de yürüten Başarılı isim, Başta Belediye Başkanı Recep Gürkan olmak üzere İl, İlçe ve Kadın Kolları teşkilatının da büyük desteğini alan isimlerin başında geliyor.

Gegeoğlu, akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda; “Bugün itibari ile Edirne Belediye Başkan Yardımcılığı ve Meclis üyeliğimden 27. Dönem CHP Milletvekilliği Aday Adaylığı için Belediye Başkanımız Sn. Recep Gürkan’a istifamı sundum. Bugüne kadar bana göstermiş olduğu ağbilik, nezaket ve güveni için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.” Dedi.

Edirne Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü süre içerisinde Başta Edirne Belediyesi çalışanları olmak üzere kamuoyunun büyük takdirini ve sevgisini kazanan Gegeoğlu’nun Aday sıralamasında ön sıralarda yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Gegeoğlu bugün akşam saatlerinde, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı makamında ziyaret ederek, Başkan Gürkan’a istifasını sundu.

 149 total views,  2 views today

Next Post

MHP İl Başkanı Hakan Özkan Milletvekilliği için Görevinden istifa etti.

MHP İl Başkanı Hakan Özkan Milletvekilliği aday adaylığı için İl Başkanlığı görevinden istifa etti. Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giden ve MHP Genel Merkezinde Genel Başkan Devlet Bahçeli ile görüşme yaptıktan sonra Genel Başkanın onayını alarak görevinden istifa eden Özkan Milletvekili Aday Adaylığını açıkladı. İl Başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Özkan, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp