BEKLENEN KOLEJ AÇILDI… DİNAMİK KOLEJİ EDİRNE’DE

admin

14 yıllık eğitim hayatımızda sloganımız olan “Dünyanın en değerli çocuğu sizin evinizde yaşıyor” anlayışı ile akademik başarıda hep zirvede yer aldık.

Her zaman velilerimiz ve öğrencilerimizin övgüleri ile karşılaştık ve bizim en büyük kazancımız ve motivasyon kaynağımız bu oldu.

Çünkü biz hiçbir zaman eğitimi ticari bir alan olarak görmedik, ne zaman bir çocuğun bize ihtiyacı oldu ise biz kendi çocuğumuzun ihtiyacı varmışçasına mesai kavramı gözetmeksizin çalıştık.

Edirne’ye geçen yıl geldiğimizde hakkımızda çok konuşuldu bu kadar mütevazi ücretler ile hem de olması gerekenin 3 katı öğretmen çalıştırarak bu kadar ders sayısı vereceğimizin taahhüdünü yaparken insanlar bizim hakkımızda çooook konuştular. Ama dikkat etmedikleri nokta şu idi; biz eğitimi onlar gibi ticari bir alan olarak görmedik, vaat ettiğimiz her şey aslında olması gerekenler idi…

Neydi bu inanamadıkları şeyler; aslında çok basit şeyler idi…

Sabah 5 te etüt yapacağız demiştik defalarca yaptık buna inanamadılar…

Her hafta tüm yıl boyunca deneme sınavı yapılacak dedik… hiç bu kadar masraf yapılırmı dediler… ama gerekli idi yaptık…

Sınırsız yayın dedik… buna kahkaha ile güldüler ama yaptık…

42 öğretmen çalışacak dedik… yaptık.

Haftada 6 gün eğitim dedik… yaptık.

Sınırsız bireysel çalışma dedik yaptık…

Sonra sordular, sorguladılar,inanamadılar… Hep şunu merak ettiler dinamik bu gücü nereden alıyor diye; biz de cevap verdik ÇOCUKALRIMIZI SEVİYORUZ. Ama sadece laf olsun diye değil biz onları gerçekten seviyoruz. Onlar için sevinebiliyoruz… onlar için ağlayabiliyoruz… onlar için mutlu olup ya da mutsuz olabiliyoruz. Biz çocuklarımız için 14 yıl boyunca sadece vaat ettiklerimizi değil olması gerekeni yaptık. Yapmaya devam edeceğiz…

Şimdi Edirne’de velilerimiz bize sormaya başladı niçin okul değilsiniz niçin çocuklarımıza bu kaliteli hizmeti okulda da vermiyorsunuz diye?

Bizde bu isteğe kulak verdik ama dedik ki eğer DİNAMİK KOLEJ olursa sizin bildiğiniz ölçütlerde değil gerçek manada kolej olur… neydi bu gerçek mana;

  1. Ücretler alışılagelen özel okul anlayışında olduğu gibi astronomik olmaz makul seviye de olur ki en büyük anayasal hakkımız olan eğitimi sadece belirli bir gelir seviyesinin üzerinde olanlar değil herkes alabilsin.
  2. Biz giyim firması değiliz eğitimciyiz yani forma parası vb adı altında veliden ücret alınmaz belirlenen formayı dileyen veli bizim anlaştığımız yerden dileyen kendisi dışardan temin edebilir.
  3. Biz yemek firması değiliz öyle yüksek ücretli yemekler olmaz; yemeğin maliyeti ne ise faturası takdim edilir dileyen haftalık dileyen aylık yemekhane üyesi olur hatta dileyen hiç olmayıp çocuğunu öğlen evinde yedirebilir.
  4. Bizde kitap parası yoktur. Her şey eğitimin içerisindedir.
  5. Peki bunlar yok Dinamikte ne var? Dinamikte eğitim var hani geçen yıl kursta 42 öğretmen olacak dedik inanamadılar işte kolejde 86 kişilik dev bir kadro var hem de isimleri duyulduğunda inanılamayacak bir şampiyonlar ligi…
  6. Başka ne var ? Haftada 6 gün sabah 09:00 dan akşam 18:30 a kadar süren eğitim var bu dersler sınıf dersi, etüt ve bireysel çalışma olarak öğrencinin ihtiyacına göre ayrılmaktadır.
  7. Dinamik koleji öğrencisi asla dışarıdan ders etüt kurs gibi bir ihtiyacı olmaz..

Kısacası kursta olduğu gibi kolejde de Dinamik zirvede olacak ve dinamik çocuklar her zaman olduğu gibi şanslı ve başarılı olacaktır.

Biz dinamik ailesi olarak eğitim kadromuz ile, personelimiz ile, idari kadromuz ile, velilerimiz ile, öğrencilerimiz ile her zaman yapılması gereken ne var ise tereddüt etmeden yapıp yine 14 yıllık geleneğe uyarak zirvede olacağız.

Tüm Edirne veli ve öğrencilerimizi Dinamik olmak üzere görüşmeye bekliyoruz.

Kurucu Müdür

Murat Er

0542 542 30 22

 1,242 total views,  2 views today

Next Post

İlk Ziyaret Vali Ekrem Canalp’e

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde tekrar Edirne Belediye Başkanı seçilen Recep Gürkan, mazbatasını aldıktan sonra ilk ziyareti Edirne Valisi Ekrem Canalp’e yaptı.                 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde Edirne Halkı’nın teveccühü ile bir kez daha belediye başkanlığına seçilen Recep Gürkan, mazbatasını aldıktan sonraki ilk ziyaretini Edirne Valisi Ekrem […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp