Bekleviç “Edirne’de iki seçmenden birinin oyunu almalıyız”

admin

Tuna Bekleviç AK parti İl Merkezinde düzenlediği basın toplantısı ile Edirne AK Parti milletvekili aday adaylığını açıkladı. Buradaki toplantıya bazı İl yöneticileri ve Merkez ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleri, köy muhtarları ile partililer katıldı. Toplantıda konuşan Bekleviç, toplantıya katılanlara hoş geldin demesinin ardından konuşmasını şöyle sürdürdü; “

Benim için özel bir yeri olan bu teşkilat tarafından hep kabul gördüm ve destek buldum. Bizim bu güzel teşkilat ile bir muhabbetimiz var. Biz bu güzel teşkilat ile anlamlıyız.

TUNA BEKLEVİÇ AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

BEN EDİRNE ÇOCUĞUYUM

Bu teşkilat ile birçok seçime girdik. Bu teşkilat ile çok güzel işler başardık. İnşallah yine bu teşkilat ile güzel işler başaracağız. Bugün size üç temel mesajım var. Birinci mesajım Edirne. Ben Edirne’nin çocuğuyum. Bu topraklarda doğdum, bu topraklarda büyüdüm ve beni bugüne bu topraklar getirdi. Dolayısıyla çalışmalarımızın merkezinde daima Edirne vardı; bundan sonra da Edirne olacak. Vizyoner düşünmeliyiz. Uzun vadede Edirne’ye neler yapabiliriz? Bunun cevabını hep beraber verip çalışmalıyız ve Edirne’yi hak ettiği noktaya taşımalıyız.

Bursa’nın oğlu İstanbul’un babası bu muhteşem şehrin her bir taşına sevgimizi ve emeğimizi işlemeliyiz. İşte o gün Edirne gerçekten bizim olacaktır. İkinci mesajım Ekonomi. Edirne’nin kalkınması ve gelişmesi Edirne’de son yıllarda hızlı gelişen, büyüyen bir şehir oldu.

Edirne’de ki bu büyüme ivmesi artarak devam etmelidir.

SAĞLIK BAKANIMIZ EDİRNE’YE BÜYÜK HİZMET VERDİ

Sağlık Bakanımız Sayın Mehmet Müezzinoğlu’nun liderliğinde Edirne’ye büyük projeler yapılmaya başlandı. Çağrı merkezi gibi önemli istihdam sağlayan bazı projelerimizi tamamladık. İlçelerimizde bazı hastanelerimizi açtık.

Karaağaç TEM bağlantı yolu, yeni devlet hastanesi gibi projelerimiz tamamlanmak üzere. Edirne’mizin İstanbul’a ve Anadolu’ya ulaşımını kolaylaştıracak hızlı trenimiz ihale aşamasına geldi.

İlerleyen süreçte yapımına başlanacak ve Edirne’ye önemli katkılar sağlayacak havaalanımız için yer tespiti çalışmaları yapılıyor. Bazı yeni projelerimizi de adaylığımız esnasında sizlerle paylaşıyor olacağız. İnşallah Edirne bu dinamikleri ile önümüzdeki dönemde işsizliği olmayan, köylüsüyle kentlisiyle refah içinde yaşanabilir bir şehir olacaktır. Üçüncü mesajım biz ayrıştırıcı değil; birleştirici olacağız. Biz bir olarak ve birlikte olarak dün nasıl mücadele ediyorsak yarın da o şekilde mücadele edeceğiz.

KAYBETMEYE TAHAMMÜLÜMÜZ YOK

Kimseyi kaybetmeyeceğiz. Kaybetmeye de hiç tahammülüz yok. O partiden bu partiden ayrımı yapmaksızın 400 bin Edirneli ile birlikte hareket edeceğiz. Ne demiş üstat Mehmet Akif Ersoy; Girmeden tefrika bir millete düşman giremez. Toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez. İşte biz kimseye kıdemcilik yapmayacağız. Kimseyi de dışlamayacağız. İşte biz bir olacağız. Diri olacağız. Beraber olacağız. Biz herkesi kucaklayacağız. Farklılıklarımızın gücümüz olduğu parolası ile yepyeni projeler geliştireceğiz” diyen Bekleviç konuşmasını şöyle sürdürdü, “Türkiye 7 Haziran’da seçime gidiyor. Türkiye genelinde yapılan anketlere bakıyoruz. AK Parti her iki kişinin birisinin oyunu alıyor. Neden? Çünkü Yeni Türkiye artık, orta ve uzun vadeli planlar ortaya koyabilen, önünü görebilen bir ülke konumuna gelmiştir.2023’lerin, 2071’lerin hedeflerini tartışan bir ülke olmuştur. Türkiye artık faizlerin bir gecede yüzde 6.500’lere çıktığı ülke değildir. Türkiye artık bankaların birbiri ardına battığı bir ülke değildir. Türkiye artık vatandaşları hastane kapılarında bekleyen, Vatandaşları hastane odalarında rehin kalan bir ülke değildir. Yeni Türkiye artık güçlü bir Türkiye’dir.

TUNA BEKLEVİÇ AÇIKLAMA (1)

 

 

 

 

 

 

 

TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE DEĞİL

Dün Türkiye’yi küçük görenler bugün Türkiye’ye imrenerek bakıyorlar. Çünkü Yeni Türkiye tüm dünyaya ilham veriyor. Ekonomisi gibi Türkiye demokrasisi de güçleniyor. Artık Türkiye 50 yıl önce başbakanların idam edildiği bir ülke değil. Artık Türkiye 30 yıl önce yasakçı zihniyetle kitapların yakıldığı bir ülke hiç değil. Artık Türkiye belediye başkanlarının bir şiir okuduğu için hapis yattığı bir ülke de değil. Artık Türkiye her açıdan güçlü bir ülke konumuna gelmiştir Türkiye AK Parti ile güçlü Türkiye oldu. Biz de gururla “bu partinin mensubuyuz” diyoruz. Biz bu partinin mensuplarıyız. İşte biz bu parti ile Edirne’mizin büyük hedeflerinizi gerçekleştirmek için her iki Edirneli’den birisinin oyunu alacağız. Bu teşkilat 7 Haziran’a hazır mı? Yoğun çalışacağımız bir döneme giriyoruz, belki çok yorulacağız ama Edirne’nin parlak geleceği için Güçlü bir Türkiye için bu fedakârlığa değecektir.

Çıktığımız bu kutlu yolculuğun milletimize, Edirne’mize ve ülkemize hayırlar getirmesini dilerim.

Tüm aday adayı arkadaşlarımıza da en samimi duygularımla başarılar dilerim” dedi.

 

 

 

 12 total views,  2 views today

Next Post

Arslanzade’den “14 Şubat Sevgililer Günü” jesti

Nikâh yapacaklara ücretsiz badem ezmesinden gül armağan edeceğini açıklayan Arslanzade Firması sahibi Arif Meriç,”Her yıl 14 Şubat Sevgililer Gününü insanlar adına sevgiyi çoğaltmak imkânı yaratmak için vesile kılıyorum. Bu yıl daha geniş bir çalışma yaparak sevgiyi yurt çapına yaymayı hedefledik.               Edirne’de faaliyette bulunan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp