Belediye Başkanı GÜRKAN Ankara’da

admin

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, il ve ilçelerdeki çalışmalarla hakkında bilgi almak ve Çanakkale’de düzenlenecek “Adalet Kurultayı” ile ilgili değerlendirmeler yapmak üzere partisinin belediye başkanlarını Ankara’da topladı.

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve ilçe belediye başkanları Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen  ilimizi temsilen toplantıya katıldılar.

İki gün önce Türk havacılık tarihinin en önemli isimlerinden Vecihi Hürkuş’un hayatını konu alan filmin Edirne çekimlerinde rol alan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Ankara’ya gitti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, il ve ilçelerdeki çalışmaları hakkında bilgi almak ve 26-30 Ağustos’ta Çanakkale’de düzenlenecek “Adalet Kurultayı” ile ilgili değerlendirmeler yapmak üzere partisinin belediye başkanlarını Ankara’da topladı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayacak toplantıda, belediye başkanları çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kılıçdaroğlu’nun, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanması üzerine Ankara’dan İstanbul’a yaptığı 25 gün süren yürüyüşün de değerlendirildiği toplantıda, Maltepe’de gerçekleştirilen miting ve halk tabanındaki yansıması da masaya yatırıldı.

 

 

Toplantıda, ana muhalefet partisinin 26-30 Ağustos’ta Çanakkale’de yapacağı “Adalet Kurultayı” da ele alındı.  5 gün sürecek kurultayda belediyelerin alacakları görevler belirlendi.

 

 

 

 

 

 

 

Toplantıda, yerel seçimlerin ardından geçen 3 yıllık sürede belediye başkanlarının yaptığı çalışmaların ele alındığı, “temiz enerji” ile ilgili bir sunumun yapıldığı belediyelerin alternatif enerjiye yönlendirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

 153 total views,  2 views today

Next Post

Barış Parkı modern görünümüyle daha iyi hizmete hazırlanıyor

                Edirne Belediye Başkanlığı; suni gölet olarak da bilinen Barış Parkı’nda yenileme çalışmalarına başladı. Barış Parkı; yeni bir görünüme kavuşturulacak ve modern bir şekilde Edirnelilere hizmet verecek. Yaşanan su kaybı yeni projeyle önlenerek, suyun koku yapmasına da engel olunacak. Edirnelilerin nefes alacağı alanlardan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp