“Belediye Başkanı Karagöz’den Engelli Vatandaşlara Büyük Jest”

admin

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, göreve geldiği ilk gün ilk olarak makamının kapılarını söktürüp makamını sonuna kadar halka açmış. Yaptığı icraatlar ve Pozitif enerjisiyle Halkın büyük sevgisini kazanan Karagöz, Belediye’nin girişinde bir led ekranda İpsala Belediyesi’nin faaliyetlerini halkıyla en güncel haliyle paylaşarak Belediye- Vatandaş ilişkisini büyük bir sinerjiye çevirerek halkla olan ilişkisini daha da güçlendirmiş.

DSC_0176

Yine Belediye’nin girişine engelliler için özel bir yol yapan Karagöz’ ilçe’de olduğu gibi Belediye Binasına girişte de Engelli vatandaşlarla olan engeli ortadan adeta söküp atmış. İpsala Belediyesine gelen engelli vatandaşlar onlar için Başkan Karagöz tarafından yaptırılan özel engelli yolundan rahat bir şekilde geçip randevusuz, Sekreter trafiğine takılmadan, hatta kapı tıklayıp “GİRİN” sesini duymadan Başkanla görüşebilir ya da  Belediye de ki işlemlerini rahatça yapabiliyor.

DSC_0213

DSC_0204

 

“İpsala’nın Modern Bir Belediye Meclis Salonu VAR”

Belediye ile ilgili toplantıların daha rahat ve ferah bir ortamda yapılması için  Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Belediye Binasında özel biz Meclis Salonu yaptırmış.  Salon tasarımıyla, mobilya dekorasyonuyla eşine ender rastlanabilecek bir toplantı salonu havasına girmiş.

DSC_0201

DSC_0194

 

Özellikle ses ve görüntü ve sinevizyon sistemleriyle teknolojinin en son imkanlarından salonda yararlanılmış. Basın’ın toplantıları takip etmesi ve izlemesi için özel bir BASIN BÖLÜMÜ’nün yapılması da gözlerden kaçmayan en önemli detaylar arasında yer alıyor. 

                             “İpsalalılar Modern Bir Düğün Salonuna Kavuştu”

DSC_0215

Öte yandan İpsala Belediyesi Düğün Salonu’nu da modern bir görünüme kavuşturan Belediye Başkanı Mehmet Karagöz; Salon içersinde her türlü detayla bizzat ilgilenmiş. Havalandırmasıyla, Klimalarıyla, Işık sistemi ve sahne düzenlemesiyle, Zemin düzenlemesiyle, Konukların rahat etmesi için yenilenen sandalye ve masalarıyla İpsala düğün Salonu Eski döküntü halinden kurtulmuş ve  göz kamaştıran bir düğün salonu haline getirilmiş. Salonun içinde Misafir odası, Gelin ve Damat için ayrılan özel odada ise her türlü konfor düşünülmüş.

DSC_0246

Salona merdivenlerden çıkarken ilk dikkati çeken önemli olay; Başkan Karagöz’ün göreve geldiği ilk günden bu yana Yaptığı icraatları ve hizmetleri, halkıyla paylaşmak için duvarlara astırdığı fotoğraflı çerçeveler oldu.

 

 

DSC_0222

 

DSC_0217

 

DSC_0218

Hurda halinde alınan araç parkını Yeni alınan  Modern Araçlara nasıl çevirdiği, Yine İlçe içinde yapılan çalışmalar, Çocukların ver Kadınların Yeteneklerini Geliştirmek için hazırlanan Kurslar, Sağlık ve spordan  Kültür Sanata verilen önemi anlatan faaliyetler, Atamıza, Çanakkale Şehitlerimize sunulan şükranları anlatan ziyaretleri anlatan fotoğraflar düğün salonuna çıkan merdivenlerde halkla  paylaşılmış.

DSC_0233

En çok dikkati çek nokta da düğün salonunun kapı girişinde Başkan Karagöz tarafından paylaşılan şu yazı olmuş; “Tam 4 yıl önce İpsala’mıza hizmet için halkımızdan aldığımız yetki ve heyecanla işe başladık. İlçemizin her alanda gelişmesi, çağdaş ve modern olması için gece-gündüz çalıştık. İşimizi yaparken bir tek düşüncemiz vardı.

İPSALA’LI HEMŞERİLERİMİZ; HİZMETİN DE, ÇALIŞMALARIN DA EN İYİSİNE, EN GÜZELİNE LAYIKTIR.  Mehmet KARAGÖZ / İPSALA BELEDİYE BAŞKANI

DSC_0185

 

                           “Tüm Parti ve Kurumlarla Barışık Bir Başkan”

Düğün salonunun bir alt katında bulunan İlçe siyasi partilerinin yerinin aynı koridorda olması, Yine İpsala Spor’un aynı katta bulunması dayanışmanın İpsala’da siyasetten spora  ne kadar güçlü olduğunun göstergesi oldu.  Koridorda gazetemizi karşılayan İpsala CHP İlçe Başkanı Tevfik DİRİK bizi ve Başkanımızı makamına davet ederek çay ikramında bulundu. CHP İpsala İlçe Başkanı Tevfik DİRİK Gazetemize yaptığı açıklamada; Yerel seçimlerde Parti olarak en şeffaf seçim sürecinin işleyeceğini belirtti. Belediye Başkanı Karagöz hakkında İpsala’lı vatandaşların büyük sevgisini kazandığını belirten DİRİK; “Başkanımız ilçemizde güzel hizmetlere imza attı. Halkımız kendisini çok seviyor. Biz de parti olarak daima yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

DSC_0248

 153 total views,  2 views today

Next Post

ETUS’UN ALMAK İSTEDİĞİ ARAÇLAR TANITILDI

ETUS tarafından alınmak istenen  50 adet yeni ulaşım aracı için örnek olarak gelen otobüslerin tanıtımı yapıldı. Konu hakkında bilgi veren Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi klima sistemli ve engelli vatandaşların rahatlıkla binebileceği 26 kişilik ulaşım araçları ile.ETUS sistemini yerleştirmeyi amaçladıklarını belirtti. Sedefçi şunları kaydetti; “ ETUS sistemine daha önceleri bu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp