Sokollu İlkokulu Müdürü Seyhan Toksöz  Okul Aile Birliği yöneticileri Kadriye Doğru, Şerbane Us Belediye Başkanı Oğuz Tekin’i ziyaret ettiler.

Okul Aile birliği yöneticisi Kadriye Doğru 2011-2012 Eğitim Öğretim yılı içerisinde okulumuza sağlamış olduğuz maddi ve manevi desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Özelliklede geçen yıl içerisinde İl birincisi olan kız Voleybol takımımızın Balıkesir İline gidişinde sağlamış olduğunuz belediye aracınızdan ve kızlarımızın oradaki konaklamalarındaki yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz diyerek bir anı plaketi sundular.

Belediye Başkanı Oğuz Tekin öncelikle bu nazik davranışınızdan dolayı teşekkür ederim. Bizler göreve gelirken verdiğimiz tüm sözlerimizi tuttuğumuzu düşünüyoruz ve eğitime verdiğimiz önem ve değerde bunlardan biri idi.İlçemiz ve köylerimizdeki okullarımızın bizler tarafından karşılanabilecek her türlü sorununu imkanlarımız ölçüsünde çözerek okullarımıza katkı sağlıyoruz sizleri memnun ve mutlu edebiliyorsak ne mutlu bizlere dedibst IMG_9194