Belediye Başkanı Recep Gürkan’dan Yeni Yıl Mesajı

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “2018 Edirne’mize, güzel ülkemize ve tüm insanlığa barış getirsin. 2018 huzurun, mutluluğun ve sevginin yılı olsun. 2018 dünyanın hiçbir yerinde insanların ölmediği, haksızlıklara uğramadığı ve adaletin tam anlamıyla tecelli ettiği bir yıl olsun” dedi.

                2018 yılının tüm insanlığa barış getirmesini dileyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “2018 yılı; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’nin sınırları içinde yaşan herkese; 783 bin km karenin her bir noktasına sevgi, huzur ve barış getirsin. 2017 yılında yaşadığımız tüm olumsuzluklar; tüm kavgalar yeni bir yılla birlikte son bulsun. 2018 yılında sevgi tohumları ekelim. Geleceğimizin teminatı çocuklarımız için yepyeni umutlar yeşertelim. 2018 çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için el birliğiyle emek harcadığımız;  ülkemizin demokratik, laik sosyal bir hukuk devleti olarak daha da güçlendiği ve geleceğe daha da güçlü adımlarla yürüyeceğimiz bir yıl olsun. Ülkemizin ve Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan Edirne’de yaşayan tüm hemşerilerimin yeni yılını bir kez daha kutluyor, sevgi ve selamlarımı iletiyorum” dedi. 

 278 total views,  5 views today

Next Post

Başbakan Edirne’lilere Hızlı Tren Müjdesini verdi.

AK Parti 6. Olağan Edirne İl Kongresi Başbakan Binali Yıldrım’ın katılımıyla gerçekleşti.  Mimar Sinan Spor Salonu’nda Saat: 13.00’te başlayan Kongreye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, Kaya Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, AK Parti genel başkan yardımcıları, Milletvekilleri, belediye başkanları, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp