Belediye Başkanlarından ETSO’ya ziyaret

admin

Meriç Kaymakamı M.Nurullah Karaman ile birlikte Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük ve Küplü Belediye Başkanı Salih Derin Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’na  ziyarette bulundu.

ETSO

Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt,  Meclis Başkanı Mehmet Eren ve  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, Edirne ve bölge ile ilgili konular değerlendirildi.

Bölge ekonomisi, sorunları ve bölge yatırımlarının görüşüldüğü ziyaret esnasında “İlimizin ilçeleri ile kurumlar arası iş birliği ve birlik beraberlik içinde Edirne’mize katkı sağlayacak her türlü projede yer alacağımızı belirtmek isteriz”diye konuşan Zıpkınkurt,   “Edirne’nin ilçeleriyle birlikte şekillenerek kalkınması için ETSO olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.  Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük ETSO yönetiminin Bölge ekonomisinin gelişmesi konusunda çok yararlı hizmetler sunduğunu bu konuda Edirne Ticaret Odası yönetimini bu başarıları nedeniyle kutladıklarını ifade etti.

 176 total views,  2 views today

Next Post

Ramazan Eğlenceleri Edirne Halkı’ndan yoğun ilgi görüyor

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından, Edirne’de eski ramazan gecelerinin yaşatılması amacıyla her akşam farklı bir mahallede düzenlenen, ramazan eğlenceleri Edirne Halkı’ndan büyük ilgi görüyor. Edirne’de bir ilki gerçekleştiren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 1. Geleneksel Mahallede Ramazan Eğlenceleri’ne bizzat katılarak, vatandaşlarla birlikte Ramazan eğlencelerini izliyor. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, konuyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp