BELEDİYE EĞİTİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

admin

Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen parkmetre çalışanlarına yönelik Beden Dili ve Doğru İletişim eğitim semineri düzenlendi.. Bu konuları kapsayan eğitim semineri  Edirne Belediyesi Evlilik ve Aile Danışmanlık Birimi Personeli Uzm. Psikolojik Danışman Esra SELVİ tarafından verildi.

Eğitim seminerinin başında  Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürü Erdal UYGUN parkmetre uygulamasının önemi ve yararları  hakkında bilgi verdi ve  belediye’nin bu tür eğitim çalışmalarının bundan sonra da   devam edeceğini belirtti.  Edirne Belediyesi Evlilik ve Aile  Danışmanlık  Birimi  Personeli Uzman  Psikolog Danışman  SELVİ vatandaşlarla olan diyalogda doğru iletişimin önemini belirterek Beden dilinin doğru kullanılması yönünde örnekler vererek  bilgiler aktardı.

IMG_3553

 117 total views,  2 views today

Next Post

Serhat Koleji Velileri Bulgaristan Ve Makedonya’da

Serhat Koleji her sene olduğu gibi bu yıl da velileriyle kültür gezileri yapmaya devam ediyor. Bu yıl ki gezilerden biri de 3 günlük Bulgaristan ve Makedonya gezisi oldu. 31 Mayıs Cuma sabahı Edirne’den yola çıkan gezi grubunun ilk durağı Bulgaristan’ın Filibe ilçesi oldu. Burada meydan ve gül kokan çarşı gezildikten […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp