BELEDİYE İŞÇİSİNE BEŞİBİRYERDE ÖDÜLÜ

admin

DSC_0753  Edirne Belediye Meclisinin yeni dönem ilk toplantısı yapıldı. Hamdi Sedefçi başkanlığında yapılan toplantıda. Park ve Bahçeler müdürlüğünde işçi olarak görev yapan Hüsamettin GÖÇ’e başarılı çalışmaları nedeniyle beşibiryerde altın verilmesine, Yıldırım mahallesindeki Spor Tesislerine de İbrahim ACAR Spor Tesisleri adının verilmesine karar verildi.

Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi toplantıda ilk olarak, Malatya CHP Belediye Başkanı Adayı olan meclis üyesi Hakan İnci’ye başarılar diledi. Daha sonra görüşülen gündem ve gündem dışı maddelerde. Öğrenci, servis ücretleri ile faytonların çalışma esasları belirlendi.

Bir başka gündem maddesinde başkan Sedefçi, Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğünde sürekli işçi kadrosunda görevli Hüsamettin Koç üstün gayret ve hizmetlerinden dolayı belediye Başkanlığı makamınca beşibiryerde altınla ödüllendirilmesi meclis üyelerince kabul edildi.

Mülkiyeti Edirne Belediyesine ait  Edirne Merkez  Yıldırım Mahallesi pafta 155,Ada;1043 Parsel:46  arsa vasıflı taşınmaz  üzerinde bulunan spor tesislerinin adının İbrahim ACAR  Spor tesisleri olarak değiştirilmesi meclis üyelerince benimsendi. Belediye Meclisince Edirne’nin çeşitli mahallelerindeki 77 yeni sokak isimleri meclis üyelerince kabul edildi.DSC_0762

 139 total views,  2 views today

Next Post

BUĞDAY PANELİ ARDINDAN

Edirne Ticaret Borsası yönetiminin organize ettiği; “Nasıl Bir Buğday” adındaki panel Ticaret Borsası Konferans Salonunda   yapıldı. Bölgemizin en önemli ürünü olan buğdayın  sorunlarının gündeme getirildiği  panele ilgi büyüktü. Yüzlerce buğday üreticisi çiftçimiz toplantıya katılıp uzmanlara konu hakkında soru yöneltti. Bu ve benzeri, üreticilerimizi yakından ilgilendiren toplantılar daha çok yapılmalı. Böyle […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp