Belediye Personeline Eğitim

admin

Edirne Belediyesi, esnaf eğitimlerinin yanı sıra, vatandaşların belediyenin tüm birimleri arasında köprü görevini gören personelin eğitimlerine devam ediyor.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, esnafa yönelik eğitimlerin yanı sıra, belediye bünyesinde halka hizmet veren personeline stresle başa çıkma, vatandaşla iletişim kurma, telefonda konuşma yöntemleri, beden dili ve iletişim, diksiyon ve çalışma ortamında yaşanabilecek psikolojik şiddet (mobbing) konulu seminerlerin de verildiğini belirtti.

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Anıt Kent Edirne’mize faydalı olabilecek her türlü projenin içinde yer almaya çalışmaktayız. Kültür ve turizm kenti olma yolunda ciddi adımlar atmaya, daha güzel bir Edirne olma yolunda projelerimize devam edeceğiz. Anıt Kent’in başkanı olarak, bütün bu projelerde yanımda olan belediye personelimizin de eğitimlerine önem veriyoruz. Belediye personelimizin halkımıza daha güzel hizmetler sunabilmesi açısından, tüm belediye personelimize belirli aralıklarla stresle başa çıkma, vatandaşla iletişim kurma, telefonda konuşma yöntemleri, beden dili ve iletişim, diksiyon ve çalışma ortamında yaşanabilecek psikolojik şiddet konularından eğitim seminerleri verdiriyoruz. Halkımızla aramızda köprü niteliği oluşturan personelimizin halkımıza daha iyi hizmet verebilmesi açısından bu eğitimlerini önemsiyoruz” dedi.

Sedefçi, açıklamasında belediye personeline verilen eğitimlerin Edirne Belediyesi’nde görevli Uzman Psikolojik Danışman Esra Selvi ve Gözde Engin tarafından verildiği ifade etti.AW000194

 205 total views,  2 views today

Next Post

Mimar Sinan Vakfı Konferanslarına Devam Ediyor

Gazeteci Yazar Mehmed Niyazi “Çanakkale Ruhu Devam Ediyor”   Edirne Mimar Sinan Vakfı’nın düzenlediği “Çanakale Ruhu” konulu konferansta konuşan gazeteci yazar ve fikir adamı Mehmed Niyazi“Çanakkale dün hükmünü icra etti, bugün hükmünü icra ediyor ve yarın da hükmünü icra edecektir” dedi. Edirne Mimar Sinan Vakfı Balkan Kültür Merkezi Konferans Salonunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp