Belediye personeline iş güvenliği eğitimi

admin

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve İş Güvenliği Birimi tarafından belediye personeline yönelik verilen hizmet içi eğitimler devam ediyor.

Belediye personelinin daha sağlıklı ortamda çalışmasını sağlamak, iş yerinde alınması gereken önlemler hakkında farkındalık yaratmak adına “Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımı ve iş Ekipmanlarının Güvenli Kullanımı” ile “İş Kazalarının Sebepleri ve Korunma Prensipleri” konulu eğitimler, Edirne Belediyesi’ne bağlı Veteriner İşleri Müdürlüğü, Ulaşım Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü personelinin katılımıyla gerçekleştirildi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

 

 

 

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı ve İşyeri Hekimi Dr. Ertuğrul Tanrıkulu ile İş Güvenliği Uzmanı Endüstri Mühendisi Özgür Cengiz tarafından gerçekleştirilen eğitim seminerinde personel olması muhtemel iş kazaları konularında bilgilendirildi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 

 

 

 

 

 

 

İş Kazalarının yaşanmaması için alınması gereken önlemler hakkında bilgi veren Tanrıkulu, “Edirne Belediyesi olarak sizlerin sağlıklı bir ortamda çalışması bizler için en temel prensipleri arasında yer almaktadır. Hepiniz bizim için çok değerlisiniz” dedi.

İş Güvenliği Uzmanı Endüstri Mühendisi Özgür Cengiz ise İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Yönetmeliğine uygun olarak; Edirne Belediyesi hizmet içi eğitimleri İş Yeri Sağlık ve İş Güvenliği Birimi tarafından program dahilinde devam edeceğini söyledi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

 120 total views,  2 views today

Next Post

EBED’den mis sabunu sergisi

                             Edirne Bedensel Engelliler Derneği üyeleri( EBED) tarafından açılan mis sabunu kursunu tamamlayanların eserlerinden oluşan sergi açıldı. EBED Başkanı Dilek Kaynak hiçbir engelin aşılmaz olmadığını, açılan kursun sosyal getirisinin ötesinde en büyük yararının psikolojik ve rehabilite olduğunu belirtti. 8 kursiyerin emeğinden […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp