Belediye’deki törenle uğurlandı

admin

Belediye’deki törenle uğurlandı (1)            Edirne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli 56 yaşındaki Mehmet Juri, Belediye önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Selçuk Çakır, Dr.Ertuğrul Tanrıkulu, Hüsnü Güler, Hakan İşcan ile Belediye Daire Müdürleri ve Belediye personelinin katılımıyla düzenlenen törenle, Belediye Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli 56 yaşındaki Mehmet Juri son yolculuğuna uğurlandı.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Fen İşleri Müdürlüğü’nde görevli Mehmet Juri’nin çalışkan ve dürüst bir çalışma arkadaşı olduğunu ifade ederek, “Çalışkan, dürüst bir çalışma arkadaşımızdı. Mesai arkadaşımızı genç yaşta yitirmenin acısını yaşıyoruz. Keşke böyle acılar olmasa diyoruz. Ama maalesef ecel bir şekilde tecelli ediyor. Mekânı cennet olsun, Rabbim evlatlarına sabırlar versin.

Mesai arkadaşımıza Allah’tan gani gani rahmet diliyorum. Ailesine, sevdiklerine ve çalışma arkadaşlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

 
Belediye’deki törenle uğurlandı (2) Belediye’deki törenle uğurlandı (3)

 62 total views,  5 views today

Next Post

SÜNTER; “bölgemizde tarımasal sanayi kurulmalı”

Meriç ilçesi CHP ilçe Başkanı Zafer Sünter Meriç ilçesinin en çok göç veren bir ilçe olduğunu bu göçü önlemek için bölgede tarıma dayalı sanayinin kurulması gerektiğini, bölgede sulama ücretlerinin yüksek olduğunu bunun üretimi olumsuz etkilediğini söyledi. CHP Meriç İlçe Başkanı Zafer Sünter partisinin tarım kesimiyle ilgili olarak yaptığı açık lamada […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp