Belediye’den gürültü denetimi

admin

Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği kapsamında Keşan Belediyesi mücavir alanı olan Erikli Sahili’nde bulunan eğlence yerlerinde Keşan Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, sınır değerlerin aşılıp aşılmadığı konusunda denetimler gerçekleştirildi.

Çevreden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Ayşegül Arslan Aydın, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Arzu Sezer ve ilgili personelin katıldığı denetimlerin yaz sezonu boyunca artarak devam edeceği bildirildi.

Denetimlerde eğlence yeri sahiplerine gürültü ile ilgili gerekli önlemleri almaları ve sınır değerleri aşmayacak şekilde müzik yayını yapmaları konusunda uyarılarda bulunuldu. Aksi takdirde  yapılacak denetimlerde sınır değerlerin aşılmasının tespiti halinde cezai işlemlerin uygulanacağı vurgulandı.

Belediye’den gürültü denetimi

 106 total views,  2 views today

Next Post

IPA Sınır Ötesi Projesi için Dimitovgrad Belediyesi'ne ziyaret

          IPA Sınır Ötesi Projesi kapsamında Bulgaristan’ın Dimitrovgrad Belediyesi ile ortak olarak yürütülen Avrupa Birliği Projesinin sonuna gelindi. Uzunköprü Belediyesi katlı otoparkının revize edilip modern bir görünüme kavuşması ve Dimitrovgrad’ta yeni otoparkın faaliyete geçtiğinden dolayı açış töreni düzenlendi. Yapılan açılış törenine Dimitrovgrad Belediye Başkanı İva Dimov […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp