Belediye’den Parkmetre Konusunda Uyarı

admin

Edirne Belediyesi tarafından yürütülen parkmetre sistemi Devlet Hastanesi çevresi, Kıyık Caddesi, Kervansaray Otel arkası, Selamsız Sokak, Maarif Caddesi, Balık Pazarı ve Ortakapı caddelerinde saat 08:30 ile 18:00 saatleri arasında uygulanmaktadır.

parkmetre-belediye

Çalışma saatleri 21 Nisan 2014 Pazartesi gününden itibaren saat 09:00 ile 19:00 olarak değiştirilecektir.

Parkmetre uygulamasından yararlanan vatandaşlarımızın ödeme yaptıktan sonra mutlaka ödeme fişlerini almalarını, fiş tutarını kontrol etmelerini ve fiş tutarından fazla ücret talep edilmesi veya ödeme fişi verilmemesi, çalışma saatleri dışında yetkisiz kişilerin bu caddelerde ücret talep etmeleri durumunda vatandaşlarımızın belediyemiz alo 153‘ü arayarak bilgi vermelerini önemle rica ederiz.

 

 177 total views,  2 views today

Next Post

Eski rektörden Edirne Belediye Başkanına ziyaret

Trakya Üniversitesi geçmiş dönem rektörü Prof.Dr. Enver Duran, Trakya Üniversitesi eski Rektör Yardımcılarından Timur Kırgız ve Beyhan Karamanoğlu, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi eski rektörü Ali Bey, Prof.Dr. Halim Orta ve Özel Trakya Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Yazgan, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar dilediler.  178 total views, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp