Belediye’nin Askıya Ekmek Projesine İlgi Artıyor

admin

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin Edirne merkezde başlattığı “Askıda Ekmek” projesi büyük ses getirdi.
Belediye Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediye Başkanlığı’nın geçtiğimiz ay başlattığı ve büyük bir hızla büyüyen “Askıda ekmek” projesinin yerel ve ulusal basında büyük ses getirdiği ifade edildi.
Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamada, Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin, ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz ekmek alabilmelerini amaçlayan askıda ekmek projesi, Cumhuriyet Halk Partisi’nin resmi web sayfasında yayınlandığı bildirildi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi, tüm CHP’li belediyelerin çalışmalarını yakından izlediği gibi Edirne Belediyesi’nin de çalışmalarını beğeniyle takip ediyor.
CHP Genel Merkezi’nde de takdirle karşılanan Edirne Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projesine, CHP Genel Merkezi’nin destek vermek amacıyla resmi web sitesinde yayınlandığının altı çizildi.
www.chp.org adresinde, “CHP Çalışıyor” linkinde bulunan “Yerel Yönetimlerde Çalışıyoruz” sayfasında askıda ekmek projesi haberine yer verildi.1

 228 total views,  2 views today

Next Post

CHP Merkez İlçe İcraatını Anlattı

CHP merkez ilçe Yönetimi T.Birlik Genel Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen toplantıda göreve geldiklerinden bu yana çalışmalarını değerlendirdi. Toplantıya Milletvekili Recep Gürkan, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Merkez İlçe Başkanı Av Harika Türkay, Eski Milletvekili Nejat Gencan İlçe yöneticileri Mahalle Muhtarları ile bazı İl Genel Meclis ve Belediye meclis üyeleri katıldı. İlçenin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp