BELGİN İBA YENİDEN ADAY

admin

AK Parti Edirne İl Teşkilatı için kongre tarihi belli oldu. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba’nın aday olduğu, 7. olağan kongresi 20 Ocak 2021 Çarşamba günü Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirecek. AK Parti Edirne İl Kongresine Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da video konferans yoluyla katılması planlanıyor. AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ziyarete gelen basın mensuplarının sorularını cevaplayarak, 7. Olağan İl Kongresi hakkında değerlendirmede bulundu.

“Büyük heyecan ve hizmet aşkıyla kongremizi gerçekleştireceğiz”

Tek vücut halinde hareket ederek uyum içerisinde ilçe kongrelerini geride bıraktıklarını ifade eden AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, büyük heyecan ve hizmet aşkıyla il kongresini gerçekleştireceklerinin altını çizdi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle, Genel Merkez ile gerçekleştirdikleri değerlendirmeler sonucunda il kongresinin tarihinin 20 Ocak 2021 Çarşamba günü olarak belirlendiğini açıklayan Başkan İba, “Genel Merkezimizin adayı olarak “Edirne İçin İnandığın Yolda Yürü” sloganıyla hareket ettiğimiz kongremizin hazırlıklarına başladık.” Şeklinde konuştu.

“Edirne’mizi 2023 yılı hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız”

Göreve geldiği 2019 yılının Kasım ayından bugüne AK Parti Edirne İl Teşkilatı olarak birlikte uyum içerisinde güzel işlere imza attıklarını ifade eden Başkan İba, “Değerli yönetimlerimizle birlikte yüksek tempolu 1,5 yılı geride bıraktık. Ekibimizi güçlendireceğimiz 7. Olağan İl kongremiz ile birlikte, Edirne’mizi 2023 yılı hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız. İnşallah pandemi sonrasında şehrimizin çarşı ve sokaklarında, hanelerinde sizlerle daha fazla bir araya geleceğiz.” İfadelerini kullandı.

“İlçe ve köy ziyaretlerimizde güzel bir hava yakaladık”

Geçmiş dönem il başkanlarının başlattığı yatırım ve hizmetlerin takipçisi olarak Edirne halkından aldıkları talepleri çözüme kavuşturmak adına Ankara’da onlarca ziyaret gerçekleştirdiklerini dile getiren İba, “Yönetimlerimiz olarak il merkez, ilçe ve köy ziyaretlerimizde güzel bir hava yakaladık. Şimdi yakaladığımız bu güzel hava ile birlikte çalışma tempomuzu adaylığımdaki il kongremiz için sarf edeceğiz. Kongremizin partimize ve memleketimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” Dedi.

“Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan video konferans sistemiyle katılacak”

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirecekleri 7. Olağan İl Kongresi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans sistemiyle canlı olarak katılacağını söyledi.

 1,339 total views,  2 views today

Next Post

TERCAN; “ESNAFIMIZIN DAİMA YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Göreve geldiği ilk günden itibaren İl genelinde büyük bir sinerji yaratarak çalışmalarına devam eden MHP İl Başkanı Zakir Tercan ve İl Yönetimi, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın hal ve hatırını sorup sorunlarını dinledi.Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’ten öğrendiğimiz teşkilatçılık anlayışıyla halkımIzın ve esnafımızın daima yanında olmaya devam edeceğiz diyen İl Başkanı Tercan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp