AK Parti Edirne İl Başkanımız Sayın Belgin İba, Edirne İl Genel Meclis Toplantısı önce Edirne Özel İdare Genel Sekreteri Alaadin Uğur ve Meclis Başkanı Mehmet Geçmişi makamında ziyaret etti. Ziyaretler sonrasında İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantısına katılan İl Başkanı İba, İl Genel Meclis üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. İba Burada yaptığı konuşmada; “Bugün burada sizlerle bir araya gelmemize vesile olan Edirne İl Genel Meclis toplantısına katılmayı uzun zaman önce planlamıştık. Gerek yoğun geçen il, ilçe ve köy ziyaretlerimiz gerekse dünyanın ve ülkemizin başarıyla mücadele ettiği yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle ancak yeni normal döneme girdiğimiz bugünlerde kısmet oldu. Öncelikle toplantınızın hayırlara vesile olmasını dilerim.

Seçilmiş il genel meclis üyeleri olarak siyaset gözetmeden hemşehrilerimizin en iyi hizmeti almaları adına birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğinize inancım tamdır. Siyaset bir amaç değil araçtır. Burada esas olan Edirne’mize ve halkımıza en iyi hizmeti vererek emanet olan görevlerimizi hakkıyla yerine getirmektir.

Edirneli hemşehrilerimizin emanetini üstlenmiş kişiler yani seçilmişler olarak sizlere düşen en büyük görev, milletimizin gösterdiği teveccüh karşısında şehrimize en faydalı projeleri kazandırmanın peşinde koşmaktır.İl Özel İdaremizin hizmetlerine yön vermek ve devletimizin tahsis ettiği ödenekleri en verimli ve en etkili şekilde kullanılması için gösterdiğiniz gayret için teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.”dedi.