Bendis AVM açılıyor

admin

BENDİS AVM AÇILIYOR (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1971 yılından bu yana, Kum ocakları, Konut projeleri, Hafriyat, Otel, Akaryakıt, Nakliye sektöründe faaliyet gösteren şirketlerimiz 2016 yılı itibari ile BENDİS AVM alışveriş merkezi ve perakende sektörüne de girerek İSTEKLER GROUP A.Ş. çatısı altında toplanmıştır.

Konu hakkında açıklama yapan yatırımcı firma yetkilileri Harun İSTEK VE Aydın İSTEK, BENDİS AVM projesini hayata geçirmeye karar verdiğimiz günden beri mimarisinden, proje geliştirmesine, inşaatından, kiralamasına, gece gündüz demeden en ince ayrıntıları özenle çalıştık. Bu süreçte yanımızda olan, tüm ekiplere, iş ortaklarımıza ve taşeronlarımıza da teşekkür ederiz.

BENDİS AVM AÇILIYOR (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENDİS AVM 22.500m2 ‘lik alan üzerine kurulu,12.500 m2 kiralanabilir alan,50 marka kapasitesi ile Trakya’nın en büyük açık alışveriş merkezi ünvanını kazanmıştır. Avm bünyesinde 800 m2 ile bulunduğu bölgenin en büyük çocuk oyun alanından,6 salonlu sinemaya, çocuk giyimden, bayan giyime, ev tekstilinden, kozmetiğe kadar, hediyelik eşya ve yeme-içme alanları ile 7’den 70’e her yaş ve her gelir grubuna uygun mağaza karması bulunmaktadır.

BENDİS AVM AÇILIYOR (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendis AVM ‘yi çekici kılan ve diğerlerinden ayıran özelliklerden birisi ise eğlence, yeme –içme ve alıveriş dışında bulunduğu lokasyon ve mağaza karması ile turizmi de bünyesinde bulundurması diyebiliriz. İpsala sınır kapısının yanımızda olması, Saros körfezi bağlantı noktasında yer alması ve Çanakkale yoluna 170 metrelik cephesi ile yerli ve yabancı turistlerin geçiş noktasında yer almaktadır. Yunanistan, Bulgaristan, Almanya ve Avrupa’da yaşayan Türk vatandaşlarımız, tatil için Çanakkale ve Saros Körfezine gelen İstanbul, Ankara, Bursa vb. büyük şehirlerden gelen yerli turistlerimizin de desteğini aldık.

BENDİS AVM AÇILIYOR (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Temmuz itibari ile kapılarımızı halkımıza açtık. BENDİS AVM’ye Trakya halkının ilgi ve alakası bizleri çok mutlu etti. Bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası olduğu söylemleri dolanmaya başladı. Halkımızın bu tepkisi ve heyecanı açıkçası bizi de çok heyecanlandırdı.

BENDİS AVM AÇILIYOR (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bizlerde bu heyecanı daha ileriye taşımak için 5-6 Ağustos’ta tüm halkımızın da katılımı ile büyük bir açılış organizasyonu yapıyoruz. Açılışımızda sanatçılarımız Ece Seçkin, Derya Uluğ, Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin katılacağı çocuklar için şovlar, etkinlikler, Dj performansları, konser ve sürpriz hediyelerin dağıtılacağı yarışmalar ile ziyaretçilerimize keyifli saatler geçirmeleri için hazırlıklarımızı tamamladık.

5 Ağustos 17.30’da yapılacak olan büyük açılış törenimize tüm Trakya halkını bekliyoruz…

www.bendisavm.com – instagram: /bendisavm – facebook: /bendisavm – twitter: /bendisavminfo

0(284) 715 44 44  –  715 33 33

 

 

 

 184 total views,  2 views today

Next Post

"Güneşin Gözleri" elektrik üretecek

Edirne Valiliği bir ilke imza atarak, yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanarak elektrik üretimi ile ilgili bir proje hazırladı. ‘’Güneşin Gözleri’’ ismi verilen ve valilik bahçesine kurulacak güneş ağacı fotovoltaik sistemi ile elektrik üretecek projenin imza töreni valilik makamında gerçekleştirildi.                 Edirne Valisi Günay Özdemir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp