Berlin’de EDOSK rüzgârı

admin

????????????????????????????????????

Edirne Doğa Sporları Kulübü üyeleri Bülent Karaşinik, Nisa Nur Yılmaz ve Seda Erat, 11 – 19 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen IMPROaction isimli Erasmus+ Eğitim programına katıldı.

Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden kurmuş olduğu ortaklıklar sayesinde Avrupa Birliği projeleri kapsamında onlarca genci Avrupa’ya gönderen Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) Derneği, bu kez Almanya’nın başkenti Berlin’de temsil edildi. EDOSK üyeleri Bülent Karaşinik, Nisa Nur Yılmaz ve Seda Erat, IMPROaction Erasmus+ Eğitim programında hem kulüpleri EDOSK’u, hem de yaşadıkları Edirne’yi temsil etti.

????????????????????????????????????

 

Eğitim süresince sosyal katılımcılık, sosyal sorumluluk, yatırımcılık, girişimcilik, markalandırma gibi konuların işlendiği programa dahi olan katılımcılar, çeşitli eğitim yöntem ve teknikleri vasıtasıyla kişisel ve kurumsal gelişimlerine katkı sağlamaya çalıştılar. Eğitim sertifikalarını alarak yurda dönen EDOSK üyeleri, 10 ülkeden 30 katılımcıyla birlikte Avrupa Birliği Erasmus+ Programı tarafından hibelendirilen eğitimlerin son derece verimli geçtiğini, öğrenme ortamının kendilerine çok şey kattığını ifade etti.

Katılımcılar adına konuşan, Edirne Doğa Sporları Kulübü üyesi ve Trakya Üniversitesi Öğretim Elemanı Bülent Karaşinik, “Erasmus+ Programı tarafından hibelendirilen her eğitim gibi, bu eğitimimizi de başarılı bir şekilde tamamladık. Kişisel gelişim ile yaşayarak ve uygulayarak öğrenme modellerini eğlenceli bir şekilde harmanlama olanağı bulduğumuz etkinlikler boyunca çok şey öğrendik. Diğer arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma yürüterek bilgi ve becerilerimizi sergilemeye çalıştık; kulübümüzü, üniversitemizi, şehrimizi ve ülkemizi en iyi şekilde tanıtmaya özen gösterdik. Edirne Doğa Sporları Kulübü olarak Avrupa Birliği projeleri konusundaki çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Tüm gençleri bizimle birlikte çalışmaya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

 79 total views,  2 views today

Next Post

Her şeyin başı sağlık sağlığın başı aşı

            Her şeyin başı sağlık sağlığın başı aşı 24-30 Nisan tarihleri arasında kutlanan Aşı Haftası nedeniyle Eski Devlet Hastanesi acil servisinde faaliyetini  Sürdüren  Selimiye Aile Sağlığı Merkezi’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Basın toplantısına  Edirne Vali Yardımcısı Serdar Bakır  İl Sağlık Müdürü  Dr. Muhsin Kişioğlu Halk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp