Beşiktaş, Keçecizade Lezzetlerine Hayran Kaldı

admin

Şampiyonlar liginde ülkemizi başarı ile temsil eden Beşiktaş Kulübü’nü, Edirne’nin marka lezzetlerinin üreticisi Keçecizade Ailesi, Nevzat Demir Tesisleri’nde ziyaret etti. Siyah-beyazlı futbolcular, devler ligi arenası öncesi kentin eşsiz lezzetleri badem ezmesi, kavala kurabiyesi ve gül yapraklı lokumla moral kazandı.

20 Şubat 2018 Salı günü oynayacakları Alman kulübü Bayern Münih ile hazırlıklarını sürdürmeye devam eden Beşiktaş’a, sürpriz ziyaret Edirne’den geldi. 1961 yılından bugüne Edirne’de üretime devam eden ve Osmanlı saray mutfağının eşsiz tatlılarını günümüze ulaştıran Keçecizade firması, Beşiktaşlı futbolculara ve teknik Direktör Şenol Güneş’e badem ezmesi, kavala kurabiyesi ve lokum ikram etti.

Siyah-beyazlı takımın yıldız futbolcularından başta Ricorda Querasma, Pepe, Talisca, Babel, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Oğuzhan Özyakup ve kaptan Tolga Zengin olmak üzere takımın takımı Keçecizade lezzetlerine hayran kalarak, kendilerine ikram edilen hediye paketleri ile kampın yolunu tuttu.

 Beşiktaş’ın başarılı çalıştırıcısı Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik kadrosu da ‘Sultanların şehri, şehirlerin sultanı’ Edirne’den devler ligi öncesi yapılan bu anlamlı ziyaret ve ikramlar nedeniyle Keçecizade kurucusu Metin Keçeci ve oğulları Tevfik ve Tayfun Keçeci’ye şükranlarını sunarak, Avrupa yolunda kendilerini yalnız bırakmadıkları için teşekkürlerini ve selamlarını gönderdi. Edirne’yi ve Edirnelileri çok sevdiğini belirten Güneş, geçmiş dönemde Keçecizade ailesinin daveti ile kente ziyaret gerçekleştirerek, eşsiz tatlıları yerinde tatma şansı yakalamıştı.

 

 

 

 56 total views,  2 views today

Next Post

Parkmetre araç işgal harcı borçlarına yasal işlem

Edirne Belediye Başkanlığı, vatandaşların mağdur olmamaları için parkmetre sisteminde birikmiş geçmiş dönem araç işgal harcı borçlarını ödemeleri gerektiğini belirtti. Edirne Belediye Başkanlığı, muhtelif tarihli Meclis Kararlarına istinaden işgal harcı alınan yerlerde Belediye Meclis Kararı ile Vergi, Resim, Harç ve Ücret tarifelerinde her yıl belirlenen ücretlere göre işgal harcı uygulaması yapıldığını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp