Beşir Derneği Darbe Protestolarına katılan Edirnelilere su ve simit dağıttı

admin

Beşir Derneği Darbe Protestolarına katılan Edirnelilere su ve simit dağıttı (1)

 

 

 

 

 

 

 

Beşir Derneği Edirne Temsilciliği Devletimizin meşru hükümetinin çağrısına uyarak sokakları darbecilere teslim etmemek üzere meydanlara inan demokrasi âşıklarına su ve simit dağıttı.

Beşir Derneği Darbe Protestolarına katılan Edirnelilere su ve simit dağıttı (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Beşir Derneği il temsilcisi Tuğrul İnce ve Edirne Semerkand Vakfı Başkanı Ali Özer’in de katıldığı demokrasi yürüyüşünün ardından Edirnelilere ikramda bulunuldu. Darbeyi protesto etmeye gelenler verilen hizmet dolayısıyla teşekkürlerini dile getirdiler. İl temsilcisi Tuğrul ince ‘‘Devletimizin meşru hükümetine ve demokrasiye karşı yapılan terör girişimini lanetliyoruz. Bu uğurda şehit olanlara Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz. Devletimizin talimatına uyarak meydanlara indik gün birlik günüdür. Ayrıca ikramımızı geri çevirmeyen halkımıza ve organizasyona katkı veren dernek gönüllülerine teşekkür ederim’’ dedi.
Beşir Derneği Darbe Protestolarına katılan Edirnelilere su ve simit dağıttı (2)

 99 total views,  8 views today

Next Post

ERSOY “kesinlikle yağlı güreş federasyonu kurulmalı”

Abdullah Ersoy Marmara sahilinde Eriklide Pehlivan Otel sahibi eski bir yağlı güreş pehlivanı. Güreşte geçen uzun yıllar sonrası Annesi tarafından bağlı olduğu Rumeli’ye yakın olmak için Edirne’de halka hizmet veren bir işletme sahibi. Çocukları ile birlikte Pehlivan Oteli ile turizme katkı sağlıyor. Ersoy ile Kırkpınar konusunu ve pehlivan geçmişini gündeme […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp