BEYKENT AİLESİ’NİN MEZUNİYET COŞKUSU

admin

Uzun ve zorlu bir eğitim sürecinin sonunda Beykent Ailesi’nden mezun olarak yeni ufuklara yelken açan Edirne Beykent Okulları öğrencileri, mezuniyetlerini Trakya Üniversitesi Edirne Devlet Konservatuvarı Salonu’nda düzenlenen muhteşem bir görsel şölenle kutladı.

 

Mezun olan öğrencilerin takdim edilmesiyle başlayan mezuniyet töreni,Beykent Ailesi’nin on üç yıldır bir parçası olan 12. sınıf öğrenci velisi Yücel Balkanlı’nın duygusal konuşmasıyla devam etti.

 

 

Edirne Beykent Okulları Koordinatör Müdürü Halil Altuğ mezun öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada,bilginin ışığında; kişiliği gelişmiş ilke ve hedefleri olan, çağdaş nesiller yaratma adına  “biz” olabilme olgusuna vurgu yaptı.

 

Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin Erel’in, bilimsel temel ilkelerin ışığında; güçlü bir eğitim kadrosu tarafından uygun fiziksel koşullarla iyi bir teknolojik alt yapı ve kaliteli bir eğitim programının desteği ile analitik düşünebilen, takım ruhuna sahip, sistematik ve planlı çalışabilen, kişiliğine, bilgi ve becerisine güvenen gençler yetiştirmiş olmanın verdiği gururla mezunlara yeni hayatlarında başarılar dilediği konuşmasının ardından Edirne Beykent Okulları okul birincileri takdimi yapıldı.

Beykent okullarından yapılan açıklamada, Beykent Fen Lisesi okul birincisi Deniz Sayınbaş, Beykent Anadolu Lisesi okul birincisi Işıl Özverim ve Beykent Ortaokulu okul birincisi Övgü Güneş Varlık olduğu bildirildi.

 

Tören, Sosyal ve sportif etkinliklerin sembolü flama ve akademik başarının sembolü olan meşale devir teslim töreni ile devam etti. Ardından mezun olan öğrencilere aileleri ve öğretmenleri eşliğinde resimlerinin bulunduğu kristaller verildi.

 

“Beykent Mezuniyet Andı”nın okunmasının ardından havaya atılan keplerle coşku doruk noktasına ulaştı.

 

 

IMG_3286

 175 total views,  2 views today

Next Post

TARİHİ KÖPRÜLERİN AYDINLATMA SORUNU ÇÖZÜMLENEMİYOR

Edirne’nin çevresini süsleyen  Tunca ve Meriç Nehirleri üzenindeki  tarihi köprülerin aydınlatma sorununa bir türlü çözüm bulunamıyor. Daha önce düşünülen aydınlatma yönteminin yeterli görülmemesi üzerine  köprülerin aydınlatılması çalışmasına ara verildi. DDİĞER ÜLKELERDE TARİHİ KÖPRÜLER PIRIL PIRIL Uluslar arası kara yolu bağlantısı üzerinde bulunan  ve yerli ,yabancı on binlerce turistin gelip geçtiği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp