Beykent Anaokulu Öğrencilerinin Karne Sevinci

admin

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Edirne’de de 2012-2013 eğitim öğretim dönemi yarıyıl tatili dün öğrencilerin karnelerini almasıyla başladı..

Tüm okullarda olduğu gibi karne sevinci minik öğrencilerde de yaşandı.

Özel Edirne Beykent Koleji Anaokulu öğrencileri düzenelenen törenle karnelerini aldı. Sabah saat: 10:30 okulda başlayan törende öğrenciler ve ailelerindeki mutluluk ve heyecan gözlerinden okunuyordu. Öğrenciler karne almadan önce tatilde dikkat emeleri gereken konular üzerinde öğretmenlerinin tavsiyelerine uyma sözü verdi.
Okul öğretmenleri Şebnem Solakken, Çiğdem Gusinal, Sinem Sapmaz, Aygür Emir, öğrencilerine yarıyıl tatilini eğlenerek geçirmemelerini, kitap okuma ve öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri için derslerine göz atmalarını öneren öğretmenler, tatilin öğrenci,ler için önemli bir fırsat olduğunu belirtti.

iki haftalık yarıyıl tatilinin ardından öğrencilerin 11 Şubat Pazartesi günü ders başı yapacağı kaydedildi.

IMG_3650

 272 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Kar Yağışı Başladı !

Balkanlar’dan yurda giriş yapan soğuk havanın etkisini gösterdiği Edirne’de 2013 yılının ilk karı yağdı. Edirne’de sabah saatlerinde kar yağışı başladı. Hava sıcaklığının 1 derece olarak ölçüldüğü kent merkezinde evlerin çatıları ve otomobillerin üzeri beyaza büründü. Kar kalınlığı bazı bölgelerde 5 santimetreye ulaşırken, trafikte seyir halinde olan araç sürücüleri zaman zaman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp