“Beykent Bursluluk Sınavı 25 Mayıs’ta”

admin

Edirne Beykent Okulları, bu yıl 8. sınıfta olan öğrenciler için bursluluk sınavı düzenledi.

Sınavın 25 Mayıs 2013 Cumartesi günü saat 10:00’da yapılacağını bildiren Özel Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin EREL, Beykent Bursluluk Sınavına bu yıl 8. sınıfta okuyan öğrencilerin katılabileceğini ve bu sınav sonucunda kazanacakları burslardan Edirne Beykent Liselerinde okudukları sürece yararlanabileceklerini belirtti.

8 Haziranda yapılacak SBS sonucunda alacakları puanların da burslar için geçerli olacağını açıklayan Okul Müdürü Bahattin EREL, öğrencilere hangi sınav sonuçları yüksek ise o puana göre burs verileceğini söyledi.

Erel ayrıca; 2013-2014 öğretim yılında Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinde uygulanacak burs oranlarını da açıkladıklarını ve 25 mayısta yapılacak bursluluk sınavına tüm 8. sınıfların www.beykent.k12.tr adresinden online olarak kayıt olup katılabileceklerini söyledi.

 

2013-2014 ÖĞRETİM YILI

BURS ORANLARIMIZ

 

1

2

 174 total views,  2 views today

Next Post

Sosyal Güvenlik Kurumundan Edesob’a Ziyaret

13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne EDESOB’u ziyaret etti.             Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü H.Metin Sümer, Müdür Yardımcıları Hülya Kaynak ve Hayrettin Karpuz, kurum şeflerinden Sevim Yıldız Edirne Esnaf ve Sanatkarlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp