Beykent Genç Kız Badminton Takımı “Edirne İl Birincisi” Oldu

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Her yıl Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Gençler Badminton Müsabakaları” tamamlandı. “Beykent Genç Kız Badminton Takımı” önce merkez ilçe birincisi olarak grubunu tamamladı. Ardından ilçelerle karma olan final grubunu birincilikle tamamlayarak “Edirne İl Birincisi” olan Beykent Genç Kız Takımı, 20-21 Ocak 2014 tarihinde Çanakkale’ de yapılacak olan Bölge Şampiyonası’nda Edirne ilini temsil etmeye hak kazandı.

beykent-koleji-badminton (1)

“Beykent Genç Kız Badminton Takımı” öğrencileri Begüm BALCI, Nazmiye Dilek ESEN, Özlem KARA ve Elanur KARTAL’ ı başarılarından ve bu gururu Beykent Okulları’na yaşattıklarından dolayı tebrik eden Edirne Beykent Anadolu ve Fen Lisesi Okul Müdürü Bahattin EREL “bilgiyi özümseyen ve analiz eden gençler yetiştirmenin yanı sıra sosyal aktivitelerde yer alan ve spor kültürü kazanmış nesillerin de yetişmesine katkıda bulunmayı kendilerine ilke edindiklerini belirterek, Edirne ilini temsil edecek öğrencilere şampiyonada başarılar diledi.

beykent-koleji-badminton
beykent-koleji-badminton (2)

 

 200 total views,  2 views today

Next Post

Havsa Orta Okuluna Nezaket Ziyareti Yaptık

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Havsa’nın en köklü eğitim kurumlarından Cumhuriyet Ortaokuluna Edirne Ajans yönetimi olarak nezaket ziyaretinde bulunduk. Gazetemiz sahiplerinden Necmi Engin,Haber Müdürü Fikri Yalın, haber danışmanı Fikri Ak ile birlikte Havsa Cumhuriyet Orta okulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Mustafa Erdaş basın mensuplarının nezaket […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp