Beykent İlköğretime Coşku İle Başladı

admin

2013 – 2014 öğretim yılı Beykent’ te büyük bir coşkuyla başladı. ‘’Her yeni yıl, bir öncekinden daha güzel olacak!’’ diyerek başladık eğitim yolculuğumuza. Şarkılarımızla, şiirlerimizle, danslarımızla kutladık haftamızı. Açılış programında konuşan müdürlerimiz; öğretmenler, öğrenciler ve veliler için başarı ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ettiler.

DSC04270

 

Beykent Eğitim Kurumları ezbercilikten uzak, yaparak,  yaşayarak ve deneyerek öğrenme modelini gerçekleştiren bir sistem ile Atatürk İlkeleri’ne bağlı, ulusal ve evrensel alanda başarılı bireylerin yetişmesine kaynaklık etmektedir.

DSC04294

 

DSC04328

 154 total views,  2 views today

Next Post

Milli Piyango Edirne’de Çekildi

Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen 19 Eylül 2013 Milli Piyango Çekilişi Edirne’de yapıldı.   Milli Piyango çekilişi, Edirne Valiliği ve Edirne Belediyesi’nin katkılarıyla Saraçlar Caddesi’nde gerçekleştirildi. Edirne’de noter huzurunda yapılan çekilişte büyük ikramiye çekilişi butonuna Edirne Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can bastı. Büyük ikramiye numarası 148676 olarak belirlendi. İkinci büyük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp