Beykent Koleji’nde 23 Nisan Coşkusu devam ediyor

admin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Özel Edirne Beykent Koleji’nde gerçekleşen programda renkli görüntüler yaşandı.

Beykent Koleji 3. Sınıf öğrencilerinin düzenlediği Yıl Sonu gösterisine velilerinde de katılımı büyük oldu. Almanca, İngilizce, Türkçe Şarkılar söyleyen öğrenciler törene katılan veli, öğretmen ve öğrenciler tarafından büyük beğeni topladı.

Halk Oyunları gösterisi ile devam eden Yıl Sonu gösterisinde 3A ve 3B sınıfı öğrencilerinin sunduğu Kırklareli ve Üsküp yöresi gösterileri izleyenleri mest etti.

Etkinliğin en büyük sürprizi de 7. Sınıf öğrencilerinin Roman Halk Dansları gösterisi oldu. Modern Dans gösterisi ile devam eden 23 Nisan Kutlama programı öğrencilerin 23 Nisan şiirlerini okumasıyla sona erdi.   

 856 total views,  2 views today

Next Post

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETER YARDIMCISI ÖĞR. GÖR. HAKAN AKINCI’DAN ÖNEMLİ TEMSİL

Türkiye Verimlilik Vakfı ile Boğaziçi Üniversitesinin iş birliği ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenen, Türkiye’de kültürel ve kreatif endüstrilerin ekonomik boyutunun ölçümlenmesi, kültür ekonomisine ilişkin mikro ve makro ekonomik istatistiki verilerin derlenmesi ile yaratıcı endüstrilerde verimliliğin artırılmasına yönelik politikalarının oluşturulması ve yönlendirmesinde önemli rol oynayan “Kreatif Endüstrilerde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp