Beykent Koleji’nde 23 Nisan Coşkusu

admin

Edirne Beykent İlkokulu öğrencilerinin düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği coşkuyla kutlandı. Okul bahçesinde düzenlenen etkinliğe veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan programda günün konuşmasını yapan Okul Müdürü Emre Çetinkaya; “Bugün T.B.M.M.’nin 99. Kuruluş yıldönümünde bir araya gelmenin kıvancı ve mutluğunu yaşamaktayız. Bizler tarih boyunca özgürlüğe timsal olmuş bir milletin evlatlarıyız. 23 Nisan tarihimizin dönüm noktalarından biridir. Türk halkının Egemenliğini ilan ettiği tarihtir. Bağımsızlığımıza bayrak açışımızın günü olan bu bayram hepimize kutlu olsun. Bizlere bugünleri hediye eden fedakâr insanları rahmetle anıyor, siz sevgili çocuklarımızın bayramını tekrar kutluyorum. “ dedi. 

Ardından Beykent İlk Öğretim Okulu’nun Halk oyunları ekibinin gösterisi izlendi.  Halk oyunları ekibinin muhteşem gösterisi büyük beğeni toplandı. Daha sonra 4. Sınıf öğrencileri şiirler okuyup 23 Nisan ile ilgili şarkılar söyledi. Program okul bahçesinde Geleneksel Çocuk Oyunları şenliği ile devam etti.

Necmi Engin paylaştı: 23 Nisan 2019 Salı

Edirne Beykent Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programı

Necmi Engin paylaştı: 23 Nisan 2019 Salı

Edirne Beykent Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama programı

Necmi Engin paylaştı: 23 Nisan 2019 Salı

 653 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’de 23 Nisan Coşkusu

“Sadece büyük bir Lider Geleceği küçük kalplere emanet eder”…  Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Edirne’de büyük bir coşkuyla kutlandı. İlk olarak Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen törende Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Önder Arpacı anıta çelenk sundu. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp