Beykent Koleji’nde Semih Saygıner’den Bilardo Şov

admin

Dünyaca ünlü bilardo şampiyonu Semih Saygıner, Edirne’de Beykent Koleji’nde öğrencilerle söyleşide bir araya geldi. Söyleşi öncesi kısa bir bilardo şovu yapan Saygıner öğrencilere, bilardoyu sevmelerini söyledi.

Saygıner, Edirne Beykent  kolejin davetlisi olarak öğrencilerle bir araya geldi. Minik öğrenciler tarafından karanfillerle karşılanan Saygıner, söyleşiye başlamadan önce kısa bir bilardo şovu yaptı.

DSC_8966

Daha sonra okulun konferans salonuna geçerek öğrencilerle bir araya geldi.

Burada söz alan öğrenciler Semih Saygıner’in  özgeçmişi  ve bugüne kadar bilardodaki başarıları konusunda  bilgi verdiler.

ÖĞRENCİLERE BLARDO SPORUNU ANLATTI

Daha sonra söz alan Saygıner öğrencilerle eğitim ve kendi kariyeri  üzerine bir  söyleşi yaptı. Öğrencilere, bilardoyu sevmeleri konusunda önerilerde  bulunan Saygıner, kendi hayatından verdiği örneklerle öğrencilere birtakım  tavsiyelerde  bulundu.

Beykent Yetkilileri  böyle Uluslararası üne sahip bir  sporcuyu kendi okullarına gelmesinden

mutluluk duyduklarını,Beykent  Koleji  olarak eğitim ve öğretimin yanı sıra spor ve diğer etkinliklere de önem verdiklerini ifade ettiler

 339 total views,  2 views today

Next Post

Keşanlı Turizm İşletmecileri, Emitt’te Dalış Turizmini Ön Plana Çıkaracak

Edirne’nin Keşan ilçesinde turizm işletmecliği yapan İşçimen Hotel Sahibi Mustafa İşçimen, Keşan Kaymakamı Bekir Dınkırcı’yı makamında ziyaret ederek, bu yıl 17’ncisi düzenlenecek EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı)’e katılmak üzere davet etti. 24-27 Ocak 2013 tarihleri arasında TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi’nde, düzenlenecek EMITT’te kurulacak olan Keşan ve Saros […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp