Beykent Lisesinden Bir Etkinlik Daha

admin

Beykent Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Bahattin Erel, Edirne Liseler Arası Münazara Turnuvası konusunda yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Beykent Kolejimiz ve Valimiz Hasan Duruer ve Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Özcan’ın da destek vermeleri ile gerçekleşen bu etkinlik bir yıl önce okulumuz tarafından başlatıldı.

beykent-koleji-münazara-turnuvası

Bu yıl Valimizden de destek aldık. Buradaki amacımız Edirne de bulunan liselerdeki öğrencilere münazara kursunu açmak buradaki bilgilerin yansımasını sağlamak için bir münazara turnuvası düzenledik. Bu turnuva üç ay boyunca devam edecek ayda iki kez yapılacak bunlardan üçü Edirne’de üçü ise Keşan’da yapılacak.

beykent-koleji-münazara-turnuvası5-bahattin-erel

Edirne’de yapılacak kurslara yakın çevredeki öğrenciler gelecek. Keşan’da da çevre ilçelerden gelen öğrenciler bu turnuvaya katılacaklar. Öğrencilerin ayaklarına giderek bu etkinliği gerçekleştiriyoruz. Bu turnuvada özel yetkililer bulunacak. Buradaki amacımız öğrencilerimize eşit koşullarda eğitim vermek ve eşit şartlarda yarışmasını sağlamak olacaktır” dedi.


beykent-koleji-münazara-turnuvası2 beykent-koleji-münazara-turnuvası3 beykent-koleji-münazara-turnuvası4 beykent-koleji-münazara-turnuvası4-hüseyin özcan beykent-koleji-münazara-turnuvası5
beykent-koleji-münazara-turnuvası6 beykent-koleji-münazara-turnuvası7 beykent-koleji-münazara-turnuvası7kpk

 

 

 224 total views,  2 views today

Next Post

Meclis Üyeleri Seçimi Tamam

Edirne’de CHP Belediye Başkan adayının belli olmasının ardından partilerin belediye ve il genel meclis üyelerinin sıralaması da belli oldu. Bilindiği gibi, 18 Şubat siyasi partilerin meclis üyelerini belirlemesi için son gündü. Partiler il yöneticileri, belediye başkan adayları ile bu listelere son şeklini verdi. Kesinlik kazanan listeler 18 Şubat Salı günü mesai bitiminde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp