BEYKENT OKULLARI ARMABEY FİNAL TOPLANTISI İÇİN YUNANİSTAN’DAYDI

admin

b1

Edirne-İstanbul Beykent Okulları, Marmara Okulları, Aristotalej Koleji, Mamalouka Dil Okulları ile her eğitim-öğretim yılının başında temalar belirleyerek bir yıl boyunca öğrencilerle seçilen temalar üzerinde çalışılan bu projede; bu yıl “Tuz-Şeker Tüketimi” ve “Hayalimdeki Okul” konularında çalışıldı. Öğrenciler yıl boyunca yaptıkları çalışmaları final toplantısında bir araya gelerek sergileme ve paylaşma fırsatı yakaladılar. Kültürlerin, arkadaşlıkların, dostlukların, fikirlerin, sevgilerin paylaşıldığı keyifli bir toplantı yapıldı. Heyecan içinde geçen toplantı, Türk ve Yunan öğrencilerin bir araya gelerek ortak Türkçe ve Yunanca şarkılar söyleyip dans etmesiyle noktalandı.

Final sonrası Selanik, Makedonya turu yapılarak öğrenciler ve veliler ile birlikte keyifli bir gezi yaşanırken kurumdan yapılan açıklamada, bu projede emeği geçen herkese teşekkür edildiği bildirildi.

 

 

 

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’li Kadın Girişimciler Uluslar Arası Zirveye Katıldı

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu 1. Ulusal Kadın Girişimcilik          Zirvesi’nde kentimizi temsil etti             Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan ve Başkan Yardımcısı Berrin Tanyolaç Bursa Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen   1. Ulusal Kadın Girişimcilik Zirvesi’ne katıldı. Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘Türkiye’nin ilk Kadın Girişimcilik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp