Beykent Okulları’nda münazara heyecanı

admin

Edirne Beykent Okulları, Fen Bilimleri Bölümü tarafından 7. Sınıf düzeyinde münazara etkinliğine imza atıldı. Güncel konuları çeşitli bakış açılarıyla değerlendirme ve ekip ruhu içerisinde farklı fikirlere saygı duymanın amaç edinildiği etkinlikte, öğrenciler keyif ve bilgi dolu dakikalar geçirdi. “Ülkemizde Nükleer Santral Yapımı” konulu etkinlikte hükümet kanadını Sena YAĞIZ, İsmet ÇAN, Zehra İzlem BULUT, Elvan BENGÜR adlı öğrenciler temsil ederken muhalefet kanadını ise Doğa Ceren ARDA, Zeynep Ece EVRENSEL, Ece ÖZMEN ve Oğuz Kaan CEYLAN oluşturdu.

beykent koleji (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

İki grup münazara boyunca fikirleriyle jüriyi etkilemeye çalışırken birbirlerine yönelttikleri sorularla da jüriden puan toplamaya çalıştılar. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı yarışmayı çok az farkla hükümet kanadı kazandı.

beykent koleji (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Beykent Okulları’ndan yapılan açıklamada;  öğrencilerin bedensel, duygusal ve zihinsel gelişimlerini destekleyecek her türlü etkinliğe kurum olarak desteklerinin süreceği belirtilirken münazara etkinliğine katılan herkese teşekkür edildiği bildirildi.

beykent koleji (2)

 401 total views,  2 views today

Next Post

EDESOB’tan C. Başsavcısı Muhammet Savran’a ziyaret

Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, Yönetim Kurulu Üyesi Erbey Kılıç ve EDESOB Genel Sekreteri Özay Güngören, Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’ı makamında ziyaret ettiler.               Edirne Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Edirne esnafı hakkında Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran’a […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp