Beykent Trafikte De Kendini Gösterdi

admin

İl Emniyet Müdürlüğünce Karayolu Trafik Haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen resim, şiir ve öykü yarışmalarında Edirne Beykent Okulu ödülleri kaptı. Mayıs ayının ilk haftası kutlanan Trafik ve İlkyardım Haftası’nda yapılan etkinliklerde, aslında çağımızın en önemli sorunu olan trafiği ciddiye almamız gerektiği bir kez daha vurgulandı.

beykent trafik haftası

Resim alanında 8. sınıf öğrencisi Lara KILIÇ ikinci olurken 6. sınıf öğrencisi İzlem BULUT birinci olup Beykent Okulunu başarıyla temsil etmişlerdir. İzlem BULUT’ a tablet ödülü verilirken Lara KILIÇ’ a da MP4 verilmiştir.

beykent trafik haftası (1)

Özel Edirne Beykent İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Özkan BİRER: ‘’ Ülkemiz için bu kadar önem arz eden bir konuda, öğrencilerimin gösterdiği bu üstün performans beni çok mutlu etti.  Ülkemizde her saniye  trafik kazalarının yaşanmasının sorumlusu bizleriz. Trafik kurallarına uymamız sebebiyle her saniye, her dakika pek çok can yanıyor. Bunun önüne geçmenin tek yolu, sürücülerin de yayaların da bu hususta bilinç kazanmasıdır.  Bu amaçla İl Emniyet Müdürlüğümüzce düzenlenen etkinliklerde, okulumuzun trafik konusundaki bu başarısı bizleri onurlandırdı.’’ dedi.beykent trafik haftası (2) beykent trafik haftası (3)

 

 

 244 total views,  2 views today

Next Post

Hıdrellez Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

Bölgesel geleneklerimizden olan, her yıl 5 Mayısta kutlanan Hıdrellez şenlikleri sabahın erken saatlerinde Sarayiçinde başladı. Roman vatandaşları Tunca Nehrinin kenarına koşarak yılın bereketli geçmesi için nehirde ellerini yüzünü yıkadılar. Edirne Belediyesi Amatör Tiyatro Topluluğu tarafından tiyatro gösterimi sunuldu. Çeribaşı kızlarla gösteri yaptı. Dilek ağacına dileklerin yazılması ve kurdele bağlanması, dilek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp