Beykent’’in Comenıus Projesi Etkinlikleri Devam Ediyor

admin

Özel Edirne Beykent Anadolu Lisesi, 2012-2013 eğitim öğretim yılında başlayan ve daha önceki toplantıları Macaristan, italya ve Polonya’da gerçekleştirilen ECO&ART adlı Comenius projesi kapsamında, İtalya, Almanya, Macaristan ve Polonya’dan gelen partner okullara ev sahipliği yaptı.
BEYKENT_ COMENIUS

Atık ürünlerden yaratıcı ve yeni ürünler tasarlayarak geri dönüşümün önemine vurgu yapan proje kapsamında partner okullar tarafından hazırlanan ‘el değmemiş doğal bölgeler’ ile ilgili kısa film gösterimi yapıldı.

BEYKENT_ COMENIUS3

Ayrıca, projenin teması doğrultusunda Edirne Olmuksan Kağıt fabrikası ziyaret edilerek atık ürünlerin geri dönüşümü hakkında bilgi alındı. Bunun dışında Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan’ı da ziyaret etme fırsatı bulan partner okul öğretmenleri getirdikleri hediyeleri takdim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler.
BEYKENT_ COMENIUS2

 

 226 total views,  2 views today

Next Post

Gazdaş,Tesisatların Boyama Ve Topraklama İşlemleri İçin Vatandaşları Uyardı

GAZDAŞ, doğal gaz tesisatlarının güvenliğine ilişkin yaz döneminde alınması gereken önlemler konusunda vatandaşları bilgilendirmek amacıyla broşür dağıttı. GAZDAŞ çalışanları tarafından dağıtılan broşürlerde; bina tesisatlarının boru ve birleşim noktalarının boyanmasının önemi ve meydana gelebilecek elektrik kaçağı veya statik elektrik oluşumuna karşılık topraklama işleminin yapılması gerektiği yönünde bilgiler yer alıyor. GAZDAŞ Trakya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp